Hailey Bieber w ostatnim czasie nie była fanką drastycznych zmian jeśli chodzi o kolor i długość włosów. Od 4 lat modelka jest wierna dwóm fryzurom, które rozsławiła na Instagramie i TikToku: scandi waves, czyli nieregularnym falom na włosach, oraz sleek bun – jest to gładko zaczesany kok w stylu lat 90., na punkcie którego oszalało gen Z. Jednak najwyraźniej Hailey uznała, że pora na zmianę. W nowym roku modelka postanowiła skrócić włosy – jak teraz wygląda?

Najlepsze fioletowe szampony niwelujące żółte refleksy. Dają chłodne włosy blond jak z salonu>>

Hailey Bieber w modnym bobie

Na razie żona Justina Biebera postanowiła dać nam tylko mały sneak peak swojej przemiany, którą pokazała na stories i na TikToku. Nie pozostawia on jednak wątpliwości, że była u fryzjera i że metamorfoza jest znacząca.

Instagram @haileybieber

Instagram @haileybieber

Hailey ma teraz blunt boba sięgającego nieco nad ramiona. Pasma obcięte są na prosto, a przedziałek nie zmienił swojego miejsca i pozostał na środku. Jak widać, Hailey nie uległa modzie na side part, w przeciwieństwie do Emily Ratajkowski, która ogłosiła wielki powrót tego trendu. Kolor fryzury także pozostał bez zmian. Fani Hailey, którzy postanowili skomentować jej metamorfozę na TikToku już przewidują, że za kilka dni połowa influencerek będzie nosić podobną długość włosów.

Dobra decyzja?

@haileybieber

oops 🔪👩🏼‍🍳💇🏼‍♀️

♬ original sound - sped up sounds