Od dłuższego czasu Adele nie pojawia się na galach publicznych, co więcej, nie ma żadnych potwierdzonych informacji na temat nowej płyty. W ciągu ostatnich miesięcy w internecie pojawiło się zaledwie kilka zdjęć, które zaskoczyły fanów Brytyjki. Ich idolka zmieniła się nie do poznania - co było świetnie widać na selfie Kingi Rusin z after party po Oscarach, które narobiło sporo zamieszania i to chyba pod każdą szerokością geograficzną. Adele w końcu postanowiła sama pokazać, jak teraz się prezentuje. A to wszystko z okazji swoich urodzin. 

Adele: jak teraz wygląda wokalistka? Zobacz najnowsze zdjęcie gwiazdy - jej metamorfoza jest zaskakująca

Adele schudła ponad 40 kilogramów, a to za sprawą treningów ("cross-training" oraz Pilates) oraz odpowiedniemu żywieniu. Wokalistka przeszła na dietę SIRT (ten sposób odżywiania swego czasu propagowała również Pipa Middleton), która nie tylko odchudza, ale jest również dietą na długowieczność. Dlaczego gwiazda zdecydowała się na taką zmianę stylu życia? Nie chodziło tylko o kwestie związane z wyglądem. Celebrytka pragnie być po prostu zdrowa dla siebie i swojego 7-letniego syna Angelo. "Łatwo skupić się tylko na fizycznej transformacji, ale chodzi o coś więcej". - ujawnił magazyn People kilka miesięcy temu. "Adele dotarła do momentu, kiedy przestała czuć się dobrze. Wiedziała, że musi coś zmienić, bo chce być zdrową mamą. (...) Nigdy nie chodziło o utratę wagi. To nastąpiło ponieważ przestała pić alkohol i je więcej zdrowego jedzenia. (...) Jest teraz bardziej pewna siebie, ubiera się inaczej i wydaje się być bardziej szczęśliwa."

Jak teraz prezentuje się sławna piosenkarka? Jest nie do poznania! Adele z okazji swoich 32. urodzin zamieściła zdjęcie będące podziękowaniem za życzenia od fanów. Doskonale na nim widać nową figurę Brytyjki! Czarna sukienka zdecydowanie podkreśla nowy wygląd solenizantki. A sam post już jest viralem - zdobył ponad 1.6 mln polubień (w momencie publikowania tego newsa).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele) Maj 5, 2020 o 9:38 PDT