Każde nowe zdjęcie Adele wywołuje spore poruszenie. Powód? Artystka bardzo rzadko zamieszcza fotografie czy popularne stories na swoim profilu instagramowym. Ale gdy już to zrobi to media i fani komentują każdy jej post. Zwłaszcza te ujęcia, na których widać jej nową figurę. Tak jest i tym razem, a smaczku dodaje fakt, że wszyscy plotkują czy przypadkiem Adele nie jest związana z pewnym znanym raperem. 

Adele opublikowała nowe zdjęcie - wygląda świetnie! Czyżby była zakochana? Wszyscy plotkują o jej nowym związku

Ta burza rozpętała się już w 2019 roku, gdy celebrytka wrzuciła kadr z imprezy bożonarodzeniowej, gdzie już było widać jej oszałamiającą metamorfozę. Potem jeden z fanów wrzucił na Twittera ujęcie z wakacji piosenkarki z Harry'm Stylesem i Jamesem Cordenem. W lutym 2020 znów zrobiło się o Brytyjce głośno, a to za sprawą Kingi Rusin, która zamieściła słynną fotografię z piosenkarką na swoim instagramie. Jej wygląd zmienił się diametralnie, ale powodem nie był stres, tylko trening i zdrowa dieta. Okazało się, że że Brytyjka przeszła na rygorystyczną dietę SIRT oraz zdecydowała się na "cross-training" oraz Pilates. Efekty były oszałamiające, co potwierdziła kolejna fotografia z zeszłorocznych wakacji. Potem był świetny występ w programie Saturday Night Live. Teraz znów wszyscy mówią o Adele!

Kilka godzin temu Adele opublikowała post, w którym gratulowała piłkarzom angielskim. Choć jej ojczyzna nie wygrała, to gwiazda stwierdziła, że dzięki zawodnikom Anglicy mogą być teraz dumni. Na zamieszczonym kadrze widać, jak 33-latka pozuje w koszulce sportowej z symbolami Anglii. Zdjęcie Adele uzyskało już ponad 3 mln polubień oraz prawie 21 tys. komentarzy! Zagraniczni dziennikarze zastanawiają się czy przypadkiem bijące szczęście od Adele nie jest związane z... nowym związkiem. Od wielu miesięcy plotkuje się, że gwiazda spotyka się z pewnym raperem, a mianowicie ze Skeptą.

Adele i Skepta. Czy wokalistka i raper są razem?

Choć oboje nigdy tego nie potwierdzili brytyjscy i amerykańscy dziennikarze są zgodni - Adele chyba ma chłopaka. A jest nim Skepta. Pierwsze doniesienia na ten temat pojawiły się pod koniec października ubiegłego roku i jako jeden z pierwszych poinformował o tym magazyn People, oczywiście opierając się na anonimowym źródle. Wówczas Adele subtelnie zareagowała pisząc z okazji Halloween: "Kocham Was wszystkich. Troszczcie się o siebie i bądźcie ostrożni. Udanego Halloween. Wracam teraz do mojej jaskini, aby być samotną kociarą. Do zobaczenia w 2021 roku". Od kilkunastu godzin znów wszyscy komentują te plotki, a to dlatego, bo Page Six ujawnił, że piosenkarka była widziana z 38-letnim raperem na zakupach w Cabazon Outlets w San Bernardino. To tylko przyjaźń? Czy może zakochanie? Tego nadal nie wiemy.

Przypomnijmy, w kwietniu 2020 roku do internetu trafiła wieść, że Adele zdecydowała się na rozwód. Piosenkarka i Simon Konecki potwierdzili rozstanie poprzez rzeczników prasowych gwiazdy. "Adele i jej mąż zdecydowali się na separację. Zobowiązali się wychowywać swojego syna wspólnie. Para prosi o uszanowanie ich prywatności i nie będzie więcej komentarzy w tej sprawie" - podała agencja Associated Press. Adele i Simon Konecki spotykali się od 2011 roku, ale przez długi czas nie potwierdzali swojej relacji. Autorka takich hitów jak "Hello", "Skyfall", czy "Someone Like You", wyznała, że jest mężatką podczas gali Grammy w 2017 roku. Z początku wszyscy myśleli, że Brytyjka przejęzyczyła się, ale podczas jednego z koncertów przyznała, że Simon Konecki jest jej mężem. To było drugie małżeństwo dla 45-letniego założyciela organizacji charytatywnej Drop4Drop. Para doczekała się syna - Angelo James urodził się w 2012 roku.