Nie znosisz rozmrażać lodówki? Wiecznie brakuje ci w niej miejsca? Denerwuje cię głośny dźwięk, który wydaje? Na nerwy działa ci też nierównomierny szron i lód na zamrożonych produktach? A może nie masz pojęcia, gdzie włożyć butelkę swojego ulubionego, otwartego przed momentem, wina? Marka Samsung oferuje ci stylowe rozwiązania, które sprawią, że raz na zawsze zapomnisz o tych (i wielu innych) zmartwieniach.

Lodówka Samsung, model RH69B8941S9/EF

Nowoczesna lodówka: obowiązkowy element w twojej wymarzonej kuchni

Lodówka, czyli obowiązkowy i najczęściej używany element w każdej kuchni... Nic dziwnego, że zależy nam na tym, aby (poza tym, że jest ultrapraktyczna) wpisywała się też w klimat naszych nowoczesnych, starannie zaprojektowanych mieszkań. Lodówki marki Samsung to świetne rozwiązanie nie tylko dla estetów i estetek, ale również dla osób o praktycznym podejściu do życia.

Zależy ci na eleganckim, spójnym wystroju? Lodówki Samsung, za sprawą wzornictwa Built-in, będą idealnie współgrać z twoim wyposażeniem, tworząc harmonijne i piękne wnętrze. Design tych sprzętów jest minimalistyczny, co oznacza, że urządzenia mają ukryty wyświetlacz (pozwoli ci on intuicyjnie i w prosty sposób zarządzać przestrzenią twojej lodówki), płaskie drzwi, a także subtelne (ale bardzo wygodne!) uchwyty w formie wgłębień (są podświetlane na niebiesko, co dodatkowo podkreśla nowoczesny design tych urządzeń). 

Możesz też śmiało spersonalizować front lodówki Samsung (dzięki wymiennym panelom drzwiowym), dostosowując estetykę tego sprzętu do oryginalnego wystroju wnętrza twojego domu. To jednak nie koniec. Innowacyjne wzornictwo Kitchen Fit™ zastosowane w lodówkach Samsung powoduje, że urządzenie jest idealnie dopasowane do linii frontów mebli kuchennych (to genialna alternatywa dla lodówek do zabudowy).

Jeśli z kolei chodzi o detale – przydymione balkoniki to kolejny, stylowy szczegół (a jak wiadomo, diabeł w nich tkwi!), dzięki któremu twoja lodówka będzie prezentować się jeszcze bardziej elegancko. 

Lodówka Samsung, model RH69B8941B1/EF

Lodówki Samsung: strefa napojów Beverage Center™

Co to oznacza? Łatwy i szybki dostęp do przyjemnie schłodzonej wody (również smakowej). Tę możliwość docenimy szczególnie latem... choć nie tylko. Strefa napojów Beverage Center™ oferuje nam bowiem pozbawiony BPA (może negatywnie wpływać na nasze zdrowie, znajdziemy go w plastikach z poliwęglanu i żywicach epoksydowych, z których często wytwarzane są pojemniki na żywność czy napoje) pojemnik przefiltrowanej wody, która jest automatycznie uzupełniana. W razie potrzeby możesz jednak szybko wyłączyć tę funkcję.

Dodaj zatem do wody ulubione owoce (limonka, pomarańcza, cytryna) lub zioła (bazylia, mięta). Mniam! Zdrowy i orzeźwiający napój gotowy. Trzeba przyznać, że regularne nawadnianie organizmu z taką strefą to czysta przyjemność, a nie uciążliwy obowiązek. 

Materiały prasowe

Lodówki Samsung: Food Showcase

I kolejny element, który zdecydowanie(!) ułatwia życie. Mowa o Food Showcase, czyli swego rodzaju „lodówce w lodówce”, która umożliwia nam otwarcie tylko zewnętrznych drzwi urządzenia. Ta, na pierwszy rzut oka niepozorna, funkcja sprawia, że najpotrzebniejsze produkty są zawsze pod ręką.

Co dzięki temu zyskujemy? Poza codziennym, nieocenionym komfortem, mamy pewność, że ulubione przekąski i smakołyki nie zaginą nam w czeluściach lodówki – przez co, zgodnie z ideą #lesswaste, zjemy wszystko w terminie. 

Materiały prasowe

Lodówki Samsung: Dual Auto Ice Maker i dyspenser wody

I last but not least... czyli Dual Auto Ice Maker i dyspenser wody. Do wyboru masz dwa rodzaje lodu. Dual Auto Ice Maker wytwarza zarówno lód w kostkach, jak i w mniejszych Ice Bites™. Pssst, te drobniejsze znacznie szybciej schładzają napoje! 

Co ciekawe, jest w stanie wygenerować aż 2,3 kg lodu dziennie (a przechowywać nawet do 3,8 kg).

Materiały prasowe

Najlepsze lodówki Samsung: wyjątkowe cechy

Poza wymienionymi wyżej cechami, warto także wspomnieć o innych, unikalnych technologiach zastosowanych w lodówkach marki Samsung.

  • SpaceMax™ – czyli te same wymiary zewnętrzne lodówki i więcej miejsca w środku urządzenia (bez obniżania wydajności energetycznej). Ta technologia umożliwiła uzyskanie jeszcze większej przestrzeni użytkowej. Ścianki lodówki (za sprawą wydajnego systemu izolacji) stały się znacznie cieńsze. Oto coś dla fanek porządku! A jak wiadomo – to właśnie przestrzeń jest wrogiem bałaganu.
  • Cool Select+ – kilka trybów, dzięki którym (w zależności od modelu) możesz zmienić zamrażarkę w chłodziarkę, wybrać opcję lekkiego chłodzenia, włączyć tryb wakacyjny czy, po prostu, dostosować go do przechowywanych produktów.
  • Twin Cooling Plus™ – dwa niezależne obiegi chłodzenia pozwalają stworzyć optymalne warunki w chłodziarce i zamrażarce (uwzględniając elementy takie jak wilgotność czy temperatura). To dzięki tej technologii twoje jedzenie pozostanie dłużej świeże, a także zachowa swój naturalny smak i aromat (system zapobiega też mieszaniu się zapachów).
  • Metal Cooling – nie martw się więcej, że za sprawą częstego otwierania drzwi lodówki, nastąpi utrata zimnego powietrza. Metalowe wykończenie tylnej ścianki chłodziarki to źródło nie tylko walorów estetycznych, ale i funkcjonalnych. Lepsza izolacja lodówki jest równoznaczna z ograniczeniem wahań temperatury w środku urządzenia. 
  • Szuflady Crisper+ – czyli specjalna strefa do przechowywania warzyw i owoców.
  • FlexCrisper™ – szuflada do mięs, w której masz do dyspozycji 2 tryby [chłodziarka (1-7 stopni), mięso i ryby (0 stopni)].
  • Pełny No Frost – lodówki marki Samsung zapewnia stały obieg chłodnego powietrza. Nadmiar wilgoci z wnętrza lodówki jest stale usuwany, dzięki czemu lód i szron nie osadzają się na ściankach czy produktach. W związki z tym żywność zachowuje świeżość i wartości odżywcze jeszcze dłużej, a utrzymanie czystości staje się o wiele łatwiejsze – bez rozmrażania!

Na koniec coś, co nas ucieszyło najbardziej. Lodówki marki Samsung pracują naprawdę cicho, a spora, wielofunkcyjna półka na wino uratuje cię w niejednej sytuacji.

Materiały prasowe

Opisywane w artykule modele lodówek marki Samsung to:

RH69 posiadają Beverage Center, Food Showcase, a także Dual Ice Maker. RH68 posiadają z kolei: Food Showcase oraz Dual Ice Maker.

Sprawdź, który model będzie dla ciebie idealny – uczyń swoje życie prostszym i jeszcze bardziej przyjemnym!

Materiały prasowe

Materiał sponsorowany