Sztuka na miejskich murach! Wszystko to za sprawą Medicine. Marka zaprosiła do współpracy dwie polskie artyski - Natalię Rak i Beatę Śliwińską-Barrakuz (która prowadziła ostatnio nasze warsztaty w ramach Twórczych Spotkań w PURO Gdańsk). W ten sposób powstała limitowana kolekcja Street Art. Są to t-shirty z nadrukami zaczerpniętymi z autorskich prac obydwu artystek. Nas jednak najbardziej zachwyciły murale, które powstały w związku z pojawieniem się tej kolekcji. 

Wielkoformatowe malowidła możemy już oglądać w Warszawie i Krakowie. W stolicy przechodniów czaruje uśmiech Mony Lisy. Obok ogromnego muralu przy Alei Jana Pawła II od Barrakuz nie sposób przejść obojętnie. Malowidło „Black Pearl” autorstwa Natalii Rak zdobi zaś kamienicę przy ulicy Karmelickiej w Krakowie. Dobry pomysł na promocję marki? Nam się podoba!

BEATA ŚLIWIŃSKA - BARRAKUZ
Z wykształcenia architekt krajobrazu, z zamiłowania i zawodu visual designerka i ilustratorka. Mieszka i tworzy w Warszawie. Jest fanką kolażu i na tej technice opiera głównie swój styl pracy. Nagrodzona w tym roku za Polish Graphic Design Award 2018 za najlepszą ilustrację prasową i wyróżniona za plakat komercyjny.
NATALIA RAK
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych z dyplomem pracowni Projektowania Grafiki Przestrzennej i Plakatu. Od 2013 podróżuje i maluje murale na całym świecie. Jej wielkoformatowe dzieła można zobaczyć m.in we Francji, Hiszpanii, Włoszech, Portugalii, Rosji, Szwecji, USA, Australii czy Nowej Zelandii.