Profim to polska marka produkująca meble biurowe do siedzenia, obecna na naszym rynku od blisko 30 lat, będąca częścią międzynarodowej Grupy Flokk.  Firma z początkiem marca powierzyła Mai Ganszyniec funkcję Dyrektorki Kreatywnej. Projektantka, absolwentka wydziału Design Product londyńskiego Royal College of Art oraz krakowskiej ASP, współpracuje z Profim już od roku. Teraz jednak obie strony postanowiły kontynuować swoje działania w rozszerzonej formule. 

Dość długo zastanawialiśmy się w jakiej formule prowadzić dalszy rozwój marki Profim. Niezależne spojrzenie kogoś takiego jak Maja na naszą markę wpisującą się w ofertę Grupy Flokk będącej tzw. „domem marek” jest bezcenne. Jej skandynawskie doświadczenia w połączeniu z duszą słowiańską, jest czymś czego nam brakowało po dołączeniu do producenta nr 1 siedzisk biurowych
w Europie
 – stwierdził Piotr Chełmiński Prezes Profim Sp. z o.o. i członek zarządu Grupy Flokk.

 Z próby zdefiniowania tożsamości Profim wyłonił się obraz świeżej, odważnej, silnej i progresywnej marki. Chcę, żeby ta firma miała wektor na przyszłość – tak o współpracy z Profim mówi Maja Ganszyniec. Gratulujemy i czekamy na pierwsze efekty rozszerzonej współpracy.