Kolekcja OMBYTE od IKEA to efekt pracy zespołu młodych projektantów: Erika Thomassona, Philippa Süssmanna, Idy Pettersson Preutz, Jamesa Futchera i Matsa Nilssona. Powstała z myślą przede wszystkim o tych, którzy muszą się często pakować i rozpakowywać. Przeprowadzki to wszak ważny element naszego życia. Co znalazło się w kolekcji? Głównie wytrzymałe torby i pudełka, jest też wózek transportowy, wzorzysta taśma klejąca i druciany kosz. Po zadomowieniu się w nowym mieszkaniu wcale nie trzeba się ich pozbywać. Akcesoria wyglądają naprawdę ciekawie. Są nie tylko funkcjonalne, cieszą także oko intensywnymi kolorami. 

„Tworząc kolekcję OMBYTE chcieliśmy, by przeprowadzki stały się praktyczne, ale też bardziej przyjemne, więc do zwykłych kartonów dodaliśmy pełne ekspresji kolory i wzory. Wcale nie musisz planować przeprowadzki, żeby wykorzystać je w swoim domu” – tak o kolekcji mówi James Futcher, kierownik artystyczny.  
Seria OMBYTE dostępna jest w IKEA od sierpnia. Produkty będą obecne w sklepach tylko przez kilka tygodni lub do wyczerpania zapasów. Przykładowe ceny? Drewniane pudełko na kółkach 299 zł, karton do pakowania w palmowe liście i różowe pasy 9,99 zł, przezroczysta torba w białe plamy 19,99 zł. Jak się Wam podoba?

Nowości z katalogu IKEA na 2020 obejrzycie TUTAJ.