Yestersen to największa polska platforma z designem vintage. Teraz oprócz pięknych przedmiotów można u nich także znaleźć... pyszną kawę. A wszystko to w ich warszawskim showroomie w przedwojennej willi w Śródmieściu. Na kawowych smakoszy w yestersen café (codziennie w godzinach 11-19) czeka nie tylko ulubiony napój, ale także wzornictwo na najwyższym poziomie. 

Showroom yestersen przy ulicy Lekarskiej otwarto w kwietniu tego roku.  Przestrzeń pełna jest ciekawych mebli, ikon designu, oświetlenia, dekoracji i stylowych drobiazgów. Mamy tu także albumy o sztuce i fotografii oraz akcesoria papiernicze, jest kultowa ścianka  Voláka i stoliki projektu Halabali. Całość wychodzi na miejski ogród i dwupoziomowy taras, ukryte w cieniu drzew z drugiej strony budynku. Można zrelaksować się tam na rattanowych fotelach z ogrodowej kolekcji yestersen.

O kawę w yestersen café zadba lokalna palarnia Cophi. Poza tradycyjnymi napojami serwowane będą „alternatywy”: drip, chemex i aeropress. Kawę można wziąć również na wynos. Oprócz tego na gości czekają słodkości od MUUS Warsaw.
 
Chcemy, by yestersen warsaw tętniło życiem. Na co dzień odwiedza nas wielu przyjaciół marki i nowych klientów, w czerwcu zorganizowaliśmy nasz pierwszy, lokalny targ kwiatowy. Wiele razy słyszeliśmy, że wśród pięknych przedmiotów w naszej przestrzeni można poczuć się jak w domu. Teraz można swobodnie spędzać tu czas z filiżanką kawy – pracując, lub spotykając się z przyjaciółmi.” – mówi Karol Misztal, założyciel i CEO yestersen.