Katalog IKEA 2020 - hasło przewodnie

Co roku prezentując nowy katalog IKEA skupia się na innym obszarze naszego domu. Tegoroczne hasło brzmi "Save Our Sleep" zatem możemy oczekiwać kompendium wiedzy o dobrym planowaniu sypialni, wygodnych materacach, pościeli i poduszkach oraz bogatego wyboru dodatków umilających sen. Ostatnie badania wykazują podobno, że ostatnio śpimy mniej (krócej średnio o 2 godziny niż jeszcze przed 50 laty), a przecież dobra drzemka to wypoczynek, zdrowie i swego rodzaju "reset" dla naszego organizmu. Warto więc uratować nasz sen. 

Katalog IKEA 2020 - nowe meble i akcesoria

Jakie nowości znajdziemy w tegorocznym katalogu? Proste, inteligentne rozwiązania od rolet zaciemniających i wygodnych materacy po nowe dodatki, takie jak absorbujące dźwięk panele dekoracyjne i ergonomiczne poduszki. Nam wpadła w oko prosta zastawa TALRIKA i proste szare łóżko z tapicerowanym zagłówkiem SLATTUM. Nowy, gorący kolor? Zdecydowanie czerwony! Zobaczcie tylko wieszak i komodę NIKKEBY. Pokochają je z pewnością fani industrialnych klimatów.  

Katalog IKEA 2020 - jak zamówić katalog z polskimi cenami

Nowy katalog IKEA jest już dostępny w USA w wersji elektronicznej i papierowej (możecie obejrzeć online PDF). Nie znamy jeszcze daty premiery polskiej wersji z cenami w złotówkach. Przypuszczamy, że nastąpi ona po 20 sierpnia. Można się domyślać, że tak jak zazwyczaj katalog IKEA 2020 trafi w pierwszej kolejności drogą pocztową do członków IKEA Family. Macie więc czas, żeby zapisać się do klubu, o ile jeszcze w nim nie jesteście. Drukowana wersja powinna być dostępna w sklepach marki pod koniec sierpnia, my zachęcamy do korzystania również do wersji online.