Uwaga! Do Bożego Narodzenia pozostało mniej niż 100 dni. Do IKEA już wkrótce dotrą świąteczne nowości. Co to będzie? Wiemy.  

Świąteczna kolekcja powstała z myślą o nowoczesnych sposobach świętowania i celebrowaniu bliskości. Pełna jest radosnych form inspirowanych skandynawskim designem. Przygotujcie się więc na sporą dawkę czerwieni, bieli, niebieskiego, barw natury z dodatkiem odrobiny złota w dekoracjach. Oczywiście wszystko w prostym stylu. W kolekcji znajdziemy wszystko, co potrzebne do świątecznego gotowania, serwowania posiłków, przyozdabiania domu, pakowania prezentów. 

Waszą uwagę zwracamy szczególnie na zastawę stołową VINTERFEST (w świąteczne motywy) i dopasowane do niej tekstylia. Będą też oczywiście papierowe gwiazdy - klosze i delikatne światełka LED. Pięknym uzupełnieniem świątecznego asortymentu jest kolekcja VÄRMER, stworzona przez dwie rodziny projektantów – Sarah i Jens Fager ze Szwecji oraz Naeem Biviji i Bethan Rayner z Kenii. Autorzy stworzyli osobistą serię ponadczasowych mebli, dekoracji i nie tylko, z myślą o wszelkiego rodzaju uroczystościach i bliskości, a punktem wyjścia dla tych projektów były ich własne rodziny. 

Kolekcja będą dostępne w sklepach już od początku listopada bieżącego roku, z wyjątkiem kolekcji VÄRMER, która pojawi się w sprzedaży już od października. Co spodobało się Wam najbardziej?