Mamy wiadomość, która z pewnością Was ucieszy. Spędzenie nocy w słynnym domu rodziny McCallister jest jak najbardziej możliwe. Jak możecie to zrobić? Już wszystko wyjaśniamy.

Dom z kultowego filmu "Kevin sam w domu" dostępny na wynajem

Już 7 grudnia, znany większości z nas dom Kevina, będzie dostępny na wynajem poprzez platformę Airbnb. Rezydencja wygląda niemal identycznie od 1990 roku (czyli od daty powstania filmu). Wszelkie elementy od lat pozostały niezmienne, dzięki czemu będzie można poczuć się prawie jak Kevin.

Tylko 25 dolarów za niezapomnianą noc w domu Kevina

Cena za pobyt jest śmiesznie niska. Za rezerwację za jedną noc zapłacicie jedynie 25 dolarów, czyli około 100 złotych. Jeżeli ktoś mieszka w USA, to rzeczywiście niesamowita okazja. 

Na miejscu czeka szereg atrakcji przygotowanych specjalnie dla gości. Gospodarzem całego wydarzenia będzie sam Buzz McCallister, czyli filmowy starszy brat Kevina. Razem z nim będziecie mogli skosztować pysznej pizzy, zjeść wspólnie kolację, obejrzeć film o przygodach Kevina, a także dotknąć prawdziwej tarantuli. Ponadto, dom będzie świątecznie przystrojony, co nada jeszcze lepszego klimatu podczas pobytu.

Gdzie tkwi haczyk? Niestety to niesamowite doświadczenie jest możliwe tylko dla czterech szczęśliwców. Oferta jest jednorazowa i będą oni mogli spędzić w domu Kevina jedną noc z 12 na 13 grudnia. A zatem… kto pierwszy, ten lepszy!

Zobacz także: 10 najlepszych filmów świątecznych. Tytuły znane i lubiane, które chętnie oglądamy co roku. Co warto obejrzeć?