Uwaga, uwaga, do Świąt pozostał niecały miesiąc! Jeśli poszukujecie właśnie prezentowych inspiracji to zapraszamy do zerknięcia do naszej galerii. Co ucieszy fanów designu? Mamy aż piętnaście pomysłów na niebanalne podarunki od Mikołaja.

Na pierwszy ogień dajemy wszystkie piękne zaprojektowane eko gadżety, które pomogą zmniejszyć użycie jednorazowego plastiku w naszym otoczeniu. Do naszego zestawienia wybraliśmy  karafkę filtrująca wodę Brita fill&serve.  Nie tylko wygląda świetnie. Wyeksponowana na stole czy nocnej szafce przypomni o częstym piciu wody tak niezbędnym dla zdrowia. Karafka zawiera filtr węglowy wykonany z łupin orzecha kokosowego, jest on w pełni naturalny i biodegradowalny. Koniec z wydatkami na wodę butelkowaną! W galerii jest także kubek termiczny na gorącą kawę (BUILT) oraz termos na ciepłe napoje Stelton. Do napojów z pewnością przydadzą się też kryształowe szklanki z huty Julia i elegancka filiżanka (model ELLA, VIVA Scandinavia). Dobrym pomysłem na prezent jest także herbata. Ta z naszej galerii to kultowa, zielona KUSMI o delikatnym, różanym aromacie. 

Fanów wzornictwa ucieszy z pewnością książka "Dizajn na co dzień" wydana przez KARAKTER. Miłym dodatkiem może być pióro LAMY lub notes Moleskin (limitowana seria Radość Pisania z wkładkami z poezją Wisławy Szymborskiej). Osoby lubiące dobrą organizację docenią skórzany, elegancki wizytownik od Zofii Chylak. Może on służyć również jako etui na dokumenty czy karty płatnicze. 

Ostatnia grupa prezentów z naszej galerii, to te, które ozdobią dom i otulą go miłym światłem. Jest tu więc świeca z drewnianym knotem Wood Wick, jest lampa MENU i lampion domek od Tchibo. Kto kocha polski dizajn ten zapewne zachwyci się ręcznie malowanymi talerzami Look at me plates od Magdy Pilaczyńskiej (około 119 złotych za sztukę). Z myślą o najmłodszych wybraliśmy do tej galerii stołek - słonik od Vitry. To już ikona designu.