Lady Gaga i Christian Carino rozstali się. Ostatnie pół roku należało do piosenkarki. Sukces za sukcesem - jej rola w filmie "Narodziny gwiazdy" zachwyciła fanów i krytyków. Gwiazda otrzymała nominacje do Złotych Globów, i nagród BAFTA za swoją kreację aktorską (na tych samych galach została uhonorowana statuetkami za najlepszą piosenkę filmową, czyli "Shallow"). Ma również szansę na Oscara. Wydawałoby się, że wokalistka nie może być szczęśliwsza. Niestety, okazało się, że w jej życiu prywatnym jest zupełnie inaczej. Lady Gaga i Christian Carino zdecydowali się zakończyć swój związek.

Zobacz też: Lady Gaga i Bradley Cooper śpiewają "Shallow" na żywo >>

Lady Gaga i Christian Carino rozstali się. To już oficjalne!

O tym rozstaniu plotkuje się od kilku tygodni. Fani zauważyli, że Christiano Carino nie towarzyszył swojej 32-letniej partnerce podczas gali Grammy 2019. Co więcej, w trakcie wykonania "Shallow" artystka nie miała na palcu wartego 400 000 dolarów pierścionka zaręczynowego, który podarował jej narzeczony. I to, że tym razem nie wspomniała o Christiano w swojej przemowie również podsyciło te dywagacje.

Lady Gaga i Christian Carino ostatni raz byli razem widziani na SAG Awards 2019. Sprawdzono również ich profile na instagramie. Choć Carino niedawno zamieścił zdjęcie Gagi, ona już go nie obserwuje na tym kanale społecznościowym. Gdy z okazji Walentynek pokazała na insta swoje nowe tatuaże, nie wspomniała nawet słowem o narzeczonym. Po kolejnych doniesieniach o zakończeniu ich związku, rzecznik prasowy wokalistki w końcu potwierdził rozstanie. Nie podano jednak przyczyny.

"Po prostu nie wyszło. Związki czasem się kończą. Nie ma żadnej dramatycznej historii" - dowiedział się magazyn People.

Lady Gaga i Christian Carino - historia ich związku

Przypomnijmy, Lady Gaga i Christian Carino zaczęli oficjalnie spotykać się po występie Gagi na  Super Bowl 2017, gdzie piosenkarka była gwiazdą show. Agent gwiazd towarzyszył już swojej wybrance np. podczas ubiegłorocznego Festiwalu Filmowego w Wenecji. O zaręczynach dowiedzieliśmy się podczas bankietu ELLE Women in Hollywood, gdzie Gaga nazwała swojego 50-letniego partnera "narzeczonym". Planowano ślub Lady Gagi i Carino, ale ceremonia została przełożona  w związku z obowiązkami artystki promującej wciąż intensywnie film "A Star is Born". Plotki podsycał również fakt, że fani chcieliby, aby ekranowy związek Gagi i Coopera istniał naprawdę...

Wcześniej Lady Gaga była zaręczona z Taylorem Kinney'em. Para zaczęła spotykać się w 2011 roku, a do rozstania doszło w połowie 2016 roku.