Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub! - to wiadomość z ostatniej chwili. Słynna para zaskoczyła wszystkich swoją decyzją. Większość fanów i dziennikarzy była pewna, że do ceremonii dojdzie za kilka miesięcy, a ślub okaże się medialnym wydarzeniem na skalę wesela Chiary Ferragni. Okazało się, że Hailey Baldwin i Justin Bieber postanowili zostać małżeństwem prędzej niż później. A jeszcze kilka tygodni temu twierdzono, że celebryci zamierzają przełożyć ślub (powodem były zbyt szybkie przygotowania do zawarcia małżeństwa - Hailey i Justin chcieli się "nacieszyć" narzeczeństwem)... Zaledwie wczoraj para była widziana w nowojorskim sądzie, gdzie ubiegała się o pozwolenie na ślub (po ang. marriage license). Wtedy portal TMZ podał, że zaślubiny odbędą się w przyszłym tygodniu. Co wiemy o ślubie Justina i Hailey? 

Suknia ślubna Hailey Bieber - wiemy jak wyglądała panna młoda. Amerykańska modelka w końcu opublikowała zdjęcia ze ślubu >>

Czytaj też: Dlaczego my też zakochalibyśmy się w Hailey Baldwin? >>

Justin Bieber i Hailey Bieber wezmą ślub kościelny we wrześniu? >>

Ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin: szczegóły

Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli ślub 14 września 2018 roku. "Zrobili to nie słuchając nikogo", ujawnił magazyn People bazując na anonimowym źródle. Jak już wspomnieliśmy, w czwartek para była widziana w "Marriage Bureau". Podobno muzyk był cały w emocjach i powtarzał  co chwilę, jak bardzo nie może się doczekać, aż poślubi amerykańską modelkę. Teraz już wiadomo, że gwiazdy od początku planowały bardzo małą ceremonię, ale plotkowano, że 24-letni Bieber i młodsza o trzy lata Baldwin pobiorą się raczej w Kanadzie, skąd wokalista pochodzi. Co więcej, Justin niedawno kupił dom w Ontario. 

Justin Bieber i Hailey Baldwin: związek

Przypomnijmy, Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się po czterech tygodniach odnowionego związku, chociaż tak naprawdę celebryci znają się od lat. Bieber oświadczył się modelcepodczas wakacji na Bahamach na początku lipca. Baldwin  otrzymała pierścionek zaręczynowy warty prawie pół miliona $. Jeszcze w tym samym miesiącu ujawniono, że druhnami panny młodej będą: starsza siostra Alaia Baldwin oraz młodsza o trzy lata Ireland Baldwin (córka Kim Basinger i Aleca Baldwina). 

Więcej: Styl rebel. Jak noszą się buntowniczki i skąd wzięła się ramoneska?>>

Justin Bieber i Hailey Baldwin zaczęli spotykać się już w 2014 roku. Justin był akurat po zakończeniu czteroletniego (z przerwami) związku z Seleną Gomez. Początkowo muzyk i modelka uparcie utrzymywali jednak, że nic ich nie łączy. Ich "przyjaźń" trwała, aż w 2015 roku spędzili razem Sylwestra i na początku stycznia 2016 r. piosenkarz opublikował na Instagramie zdjęcie całującej się pary. Potem doszło niestety do rozpadu. Jesienią 2017 roku Justin Bieber i Selena Gomez wrócili do siebie, jednak ich relacja nie przetrwała - w marcu, za namową własnej matki, Selena zerwała z idolem nastolatek. W tym samym czasie plotkowało się o związku Hailey Baldwin i Shawna Mendesa.

Gratulujemy!