Ulubiona para Hollywood, Zendaya i Tom Holland, oderwali się od napiętych harmonogramów i 17 marca pojawili się wspólnie na finale turnieju WTA 1000 w Indian Wells. Wydarzenie, podczas którego Iga Świątek triumfowała w finale kobiet, stało się tłem dla gwiazd "Spider-Mana" do pokazania swoich uczuć i wspólnej zabawy.

Zendaya i Tom Holland – związek

Zendaya i Tom Holland są na ustach wszystkich za każdym razem, gdy pojawiają się gdzieś razem. Okazji tych niestety nie ma zbyt wiele, przez co budzą jeszcze większe zainteresowanie mediów. Para poznała się na planie filmu z uniwersum Marvela "Spider-Man" w 2016 roku. Początkowo łączyła ich jednie przyjaźń, która podobnie jak ich filmowych bohaterów, po czasie przerodziła się w miłość. Choć fani spekulowali o ich relacji przez długi czas, żadne z nich nie potwierdziło oficjalnie związku. Moment ten nadszedł dopiero w 2021, gdy paparazzi uchwycili Zendayę i Toma Hollanda całujących się w samochodziePo tym wydarzeniu brytyjski aktor i amerykańska artystka nie kryli się już z łączącym ich uczuciem.

Para stroni jednak od wspólnego życia w świetle reflektorów. Bardzo rzadko pozują razem na ściance i niechętnie dzielą się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych, przez co często pojawiają się plotki o ich rozstaniu. Ostatni kryzys w związku Zendayi i Toma Hollanda miał miejsce na początku 2024 rokuFani dostrzegli wówczas, że aktorka przestała obserwować swojego ukochanego na Instagramie, co w dzisiejszych czasach może świadczyć nawet o zakończeniu związku. Tom zdementował jednak te doniesienia i zapytany kilka tygodniu temu wprost o rozstanie odpowiedział, że nic takiego nie miało miejsca. Para nie pojawiła się jednak publicznie od tamtego czasu, aż do wczoraj. 

Zendaya i Tom Holland na meczu Igi Świątek w Indian Wells – to wideo podbija dziś Internet 

Fani i sama Iga Świątek byli zaskoczeni pojawieniem się naczelnej pary Hollywood na trybunach finałowego meczu w Indian Wells w Kalifornii. Zendaya i Tom Holland spędzili uroczą randkę na korcie tenisowym, chichocząc i śpiewając do piosenki Whitney Houston. Para wyglądała na szczęśliwą i zrelaksowaną, a wideo z ich udziałem krąży dziś po całym Internecie. Nic słodszego dziś nie zobaczycie!

@elle.spain

“Yeah, I wanna dance with somebody. With somebody who loves me” Tom Holland y Zendaya se convierten en los invitados estrella del Indian Wells ✨

♬ sonido original - Elle_spain

To jednak nie koniec czułych gestów pary podczas niedzielnego wydarzenia. Zendaya skorzystała z okazji i postanowiła osobiście pogratulować Idze Świątek zwycięstwa w finalne, a jej ukochany spełniał się w roli prywatnego fotografa. Czy Tom Holland zasłużył właśnie na miano najlepszego chłopaka na świecie?

Być może para odkryła nowe hobby, ale bardziej prawdopodobne jest, że ma to związek ze zbliżającą się promocją nowego filmu Zendayi "Challengers", w którym wciela się w rolę słynnej gwiazdę tenisa o imieniu Tashi Duncan. Nawet jeśli obecność gwiazd na meczu Igi Świątek nie jest przypadkowa, tej parze można wybaczyć wszystko.