Justin Timberlake powraca z nowym wizerunkiem

Pamiętacie ten kultowy moment, gdy Justin Timberlake i Britney Spears stworzyli niezapomniany duet w jeansowym total looku na gali American Music Awards w 2001 roku? Ta ikoniczna stylizacja, która wówczas poruszała wyobraźnię całego świata, z pewnością zapisana jest w historii mody i popkultury już na zawsze. 

Britney Spears i Justin Timberlake Britney Spears i Justin Timberlake, 2001 rok / Jeffrey Mayer/WireImage

Jednak lata mijają, a artyści ewoluują. Dziś, gdy spojrzymy na Justina Timberlake'a, ten obraz wydaje się być odległym wspomnieniem. Artysta, który wciąż czaruje swoją muzyką, prezentuje zupełnie nowy wizerunek, a wszystko to w kontekście promocji swojego albumu „Everything I Thought It Was”. 

Justin Timberlakefot. materiały prasowe

Z niedawno opublikowanych zdjęć wynika, że 42-letni gwiazdor popu zdecydowanie porzucił stary look i wygląda lepiej niż kiedykolwiek, co zgodnie stwierdziła damska część redakcji Elle. Zamiast zestawu w stylu Y2K, który łączył go z Britney Spears i zespołem *NSYNC, widzimy go w bardziej wyrafinowanym i dojrzałym wydaniu.

Justin Timberlakefot. materiały prasowe

Justina Timberlake – nowy album już w sprzedaży

„Everything I Thought It Was” to długo wyczekiwany album wszechstronnie utalentowanego artysty, który ma dać fanom „prawdziwą” perspektywę na jego życie, o czym wspomniał Timberlake w występie w programie Saturday Night Live.

„W przypadku niektórych piosenek udało mi się spojrzeć wstecz, w przeszłość i zobaczyć prawdziwą, a nie załamaną perspektywę tego, co było, ponieważ, jak to mówią… zawsze słyszysz to, co chcesz usłyszeć. Cóż, nigdy nie ma w tym całej prawdy , każdy ma po prostu własną perspektywę tego, co się wydarzyło. Chyba nigdy wcześnie tak naprawdę się temu przyjrzałem i nie zwerbalizowałem swojego punktu widzenia".

Artysta nie zdradził, czy chodzi o dawny związek z Britney Spears, czy o inne sytuacje z jego życia. Możemy się natomiast spodziewać, że album "Everything I Thought It Was", będzie zawierał utwory „introspektywne i „niezwykle szczere”. Tracklista składa się z 18 kompozycji i nie zabrakło na niej gości. Usłyszeć możemy piosenki z takimi wykonawcami jak Fireboy DML, Tobe Nwigwe i zespół *NSYNC

Koncert Justina Timberlake w Polsce – gdzie i kiedy zagra?

Wraz z premierą nowego krążka zaplanowano także światową trasę koncertową "The Forget Tomorrow World Tour". Ku uciesze fanów, w planach została uwzględniona Polska i to z aż dwoma występami. Koncert Justina Timberlake'a w Krakowie odbędzie się już 26 i 27 lipca 2024 w Tauron Arenie Kraków. Bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży, ale radzimy spieszyć się z ich zakupem.