Weekend rozpoczęliśmy od elektryzującej wiadomości zza oceanu. Najważniejsze portale plotkarskie publikujące tylko potwierdzone informacje podały, że Justin Bieber i Hailey Bladwin wzięli ślub. Niczym kula śnieżna, informacje o ceremonii zaczęły błyskawicznie pojawiać się na całym świecie. Początkowo wszyscy sądzili, że do zaślubin dojdzie dopiero w przyszłym roku -  kilka tygodni temu stwierdzono, że celebryci zamierzają przełożyć ślub. Powodem były zbyt szybkie przygotowania do zawarcia małżeństwa - Hailey i Justin chcieli się "nacieszyć" narzeczeństwem. W ostatni czwartek Justin Bieber i Hailey Bladwin byli widziani w nowojorskim sądzie, gdzie ubiegali się o pozwolenie na ślub (po ang. marriage license). Podobno muzyk był cały w emocjach i miał powtarzać  co chwilę, jak bardzo nie może się doczekać, aż poślubi amerykańską modelkę. Wtedy portal TMZ podał, że ślub odbędzie się w przyszłym tygodniu w Kanadzie, a dokładnie w Ontario, gdzie 24-latek niedawno kupił rezydencję. Para zamierza zorganizować bardzo małe wydarzenie w gronie najbliższych. 

Czytaj też: Dlaczego my też zakochalibyśmy się w Hailey Baldwin?>>

Justin Bieber i Hailey Bladwin wzięli w końcu ślub? Modelka zabrała głos w tej sprawie

Opierając się na anonimowych źródłach potwierdzono zawarcie małżeństwa przez Justina Biebera i Hailey Baldwin. Magazyn People nawet zacytował: "zrobili to, nie słuchając nikogo". Ślub w Nowym Jorku zdziwił wielu fanów muzyka i modelki. Bieber nie komentował tej sprawy, ale Haiey za to tak. 21-latka napisała na swoim Twitterze: "Rozumiem skąd pochodzą te spekulacje, ale nie jesteśmy jeszcze małżeństwem!"("I understand where the speculation is coming from, but I’m not married yet!"). Niestety nie możemy wam pokazać zdjęcia z postem, ponieważ... Hailey go wykasowała! To jak jest w końcu? Justin Bieber i Hailey Bladwin wzięli ślub, czy nie? Magazyn People potwierdza ślub cywilny, dodając, że Amerykanka może jeszcze nie czuć się w pełni żoną, bo nie powiedziała "tak" przed księdzem. Tak uważają znajomi gwiazd.

Justin Bieber i Hailey Baldwin: historia związku

Ich relacja jest długa i skomplikowana. Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się po czterech tygodniach odnowionego związku, chociaż tak naprawdę celebryci znają się od lat. Bieber oświadczył się modelce podczas wakacji na Bahamach na początku lipca - Baldwin otrzymała pierścionek zaręczynowy warty prawie pół miliona $. Jeszcze w tym samym miesiącu ujawniono, że druhnami panny młodej będą: starsza siostra Alaia Baldwin oraz młodsza o trzy lata Ireland Baldwin (córka Kim Basinger i Aleca Baldwina). 

Justin Bieber i Hailey Baldwin zaczęli spotykać się już w 2014 roku. Justin był akurat po zakończeniu czteroletniego (z przerwami) związku z Seleną Gomez. Początkowo muzyk i modelka uparcie utrzymywali, że nic ich nie łączy. Ich "przyjaźń" trwała, aż w 2015 roku spędzili razem Sylwestra i na początku stycznia 2016 r. piosenkarz opublikował na Instagramie zdjęcie całującej się pary. Potem doszło niestety do rozpadu. Jesienią 2017 roku Justin Bieber i Selena Gomez wrócili do siebie, jednak ich miłość nie przetrwała. W marcu, za namową własnej matki, Selena zerwała z idolem nastolatek. W tym samym czasie plotkowało się o związku Hailey Baldwin i Shawna Mendesa.