Oto kolejna para, którą można oznaczyć łatką "on-again, off-again celebrity couples". Bieber i Baldwin nie tylko postanowili się znowu spotykać, ale też poszli o krok dalej: para ogłosiła właśnie zaręczyny. Nastąpiło to po czterech tygodniach odnowionego związku, chociaż tak naprawdę celebryci znają się od lat.

Hailey Bieber i Justin Bieber wzięli ślub kościelny! Jak wyglądała suknia ślubna panny młodej? Poznaj szczegóły ceremonii >>

Justin Bieber i Hailey Bieber wezmą ślub kościelny we wrześniu? >>

Justin Bieber - zaręczyny z Hailey Baldwin

Justin Bieber oświadczył się modelce podczas wakacji na Bahamach. W sobotę 7 lipca para była akurat w restauracji i tańczyła salsę. Po chwili ochrona piosenkarza kazała wszystkim schować telefony - Bieber uklęknął przed modelką i oświadczył się jej. Baldwin zgodziła się bez wahania. 

Justin Bieber i Hailey Baldwin: historia związku

Muzyk i modelka spotykali się już w 2014 roku: wychodzili na wspólne obiady, zakupy, spędzali ze sobą czas. Justin Bieber był akurat po zakończeniu czteroletniego (z przerwami) związku z Seleną Gomez. Bieber i Baldwin uparcie utrzymywali jednak, że nic ich nie łączy. Hailey przyznała nawet: "Jesteśmy tylko przyjaciółmi, znam go od długiego czasu, właściwie od kiedy miałam 13 lat". Ich przyjaźń trwała, aż w 2015 roku spędzili razem sylwestra i na początku stycznia 2016 r. piosenkarz opublikował na Instagramie zdjęcie całującej się pary. 

To ktoś, kogo naprawdę kocham. Spędzamy ze sobą dużo czasu - powiedział wtedy o Baldwin magazynowi GQ Justin Bieber

Tymczasem modelka zdradziła, że związki w tym wieku są bardzo skomplikowane i nie chce o tym rozmawiać w mediach, bo to ich własna sprawa. Relacja tej dwójki w pewnym momencie się ochłodziła i jeszcze do niedawna nie utrzymywali ze sobą kontaktu.

Jesienią 2017 r. Justin Bieber i Selena Gomez wrócili do siebie, jednak ich związek nie przetrwał - w marcu, za namową własnej matki, Selena zerwała z bożyszczem nastolatek. W tym samym czasie plotkowało się o związku "Hailey Baldwin i Shawn Mendes". Miesiąc temu Bieber i Baldwin wrócili do siebie, a teraz para postanowiła rozpocząć kolejny, poważny etap ich związku: zaręczyny.

"Jestem podekscytowany tym nowym rozdziałem!" napisał w internecie ojciec Biebera, a jego matka dodała: "Miłość, miłość, miłość, miłość, miłość".

Czy rzeczywiście dojdzie do przysięgi złożonej przed ołtarzem? Cóż, "stara miłość nie rdzewieje", chociaż z drugiej strony wszyscy powtarzali to porzekadło już w przypadku Jeleny. Trzymamy kciuki!