Oto kolejna para, którą można oznaczyć łatką "on-again, off-again celebrity couples". Bieber i Baldwin nie tylko postanowili się znowu spotykać, ale też poszli o krok dalej: para ogłosiła właśnie zaręczyny. Nastąpiło to po czterech tygodniach odnowionego związku, chociaż tak naprawdę celebryci znają się od lat.

Hailey Bieber pokazała kolejne zdjęcia ze ślubu. Jej suknia ślubna to jedna z najpiękniejszych kreacji jaką widzieliśmy od dawna >>

Hailey Bieber i Justin Bieber wzięli ślub kościelny! Jak wyglądała suknia ślubna panny młodej? Poznaj szczegóły ceremonii >>

Justin Bieber i Hailey Bieber wezmą ślub kościelny we wrześniu? >>

Justin Bieber - zaręczyny z Hailey Baldwin

Justin Bieber oświadczył się modelce podczas wakacji na Bahamach. W sobotę 7 lipca para była akurat w restauracji i tańczyła salsę. Po chwili ochrona piosenkarza kazała wszystkim schować telefony - Bieber uklęknął przed modelką i oświadczył się jej. Baldwin zgodziła się bez wahania. 

Justin Bieber i Hailey Baldwin: historia związku

Muzyk i modelka spotykali się już w 2014 roku: wychodzili na wspólne obiady, zakupy, spędzali ze sobą czas. Justin Bieber był akurat po zakończeniu czteroletniego (z przerwami) związku z Seleną Gomez. Bieber i Baldwin uparcie utrzymywali jednak, że nic ich nie łączy. Hailey przyznała nawet: "Jesteśmy tylko przyjaciółmi, znam go od długiego czasu, właściwie od kiedy miałam 13 lat". Ich przyjaźń trwała, aż w 2015 roku spędzili razem sylwestra i na początku stycznia 2016 r. piosenkarz opublikował na Instagramie zdjęcie całującej się pary. 

To ktoś, kogo naprawdę kocham. Spędzamy ze sobą dużo czasu - powiedział wtedy o Baldwin magazynowi GQ Justin Bieber

Tymczasem modelka zdradziła, że związki w tym wieku są bardzo skomplikowane i nie chce o tym rozmawiać w mediach, bo to ich własna sprawa. Relacja tej dwójki w pewnym momencie się ochłodziła i jeszcze do niedawna nie utrzymywali ze sobą kontaktu.

Jesienią 2017 r. Justin Bieber i Selena Gomez wrócili do siebie, jednak ich związek nie przetrwał - w marcu, za namową własnej matki, Selena zerwała z bożyszczem nastolatek. W tym samym czasie plotkowało się o związku "Hailey Baldwin i Shawn Mendes". Miesiąc temu Bieber i Baldwin wrócili do siebie, a teraz para postanowiła rozpocząć kolejny, poważny etap ich związku: zaręczyny.

"Jestem podekscytowany tym nowym rozdziałem!" napisał w internecie ojciec Biebera, a jego matka dodała: "Miłość, miłość, miłość, miłość, miłość".

Czy rzeczywiście dojdzie do przysięgi złożonej przed ołtarzem? Cóż, "stara miłość nie rdzewieje", chociaż z drugiej strony wszyscy powtarzali to porzekadło już w przypadku Jeleny. Trzymamy kciuki!