Rodzina Beckham

Beckhamowie słyną ze swojego przywiązania do rodziny. David i Victoria od lat wspierają się nawzajem, a od dłuższego czasu towarzyszą im także dzieci. Synowie i córka słynnej pary pojawiają się na najważniejszych wydarzeniach w życiu rodziny. Nieraz widzieliśmy ich w pierwszym rzędzie pokazu marki Victorii czy na meczu drużyny Inter Miami CF, której właścicielem jest David. Nie inaczej było w przypadku imprezy urodzinowej projektantki. Brooklyn, Romeo, Cruz i Harpen Seven pojawili się w kreacjach w stylu posh, ale to suknia jedynej córki "Posh i Beck'sa" zwróciła naszą uwagę. 

Z okazji 50-tych urodzin Victoria podzieliła się wzruszającym wpisem skierowanym do swoich najbliższych. W poście na Instagramie napisała: 

Jeśli masz naprawdę szczęście, znajdziesz kogoś, kto wierzy w Ciebie jeszcze bardziej niż Ty. @DavidBeckham Jestem dozgonnie wdzięczna za Twoją bezwarunkową miłość i wsparcie oraz za nasze piękne dzieci. @BrooklynPeltzBeckham, @RomeoBeckham, @CruzBeckham, #HarperSeven... Jestem taka dumna, taka zachwycona tym, jakimi pracowitymi i utalentowanymi osobami się wszyscy stajecie."

Córka "Posh i Becks'a" wyrasta na nową królową cichego luksusu

Choć dotąd to Victoria była mianowana królową quiet luxury, musi oddać to miano swojej nastoletniej córce, który wczorajszej nocy pokazała, jak ubrać się w myśl tego trendu. Harper Seven wybrała na okrągłe urodziny mamy białą maxi kreację. Jedwabna suknia na ramiączkach z dekoltem wyciętym w "V" to kwintesencja elegancji i stylu. Posągową kreację uzupełniła delikatnymi białymi sandałkami i minimalistyczną biżuterią w postaci dwóch naszyjników. 

Harper Seven córka Victorii BeckhamGetty Images/ Ricky Vigil M / Justin E Palmer / Contributor

Widać, że Harper brała lekcję u Victorii, ale jak to się mówi: 

"Uczeń przerósł mistrza."

Victoria Beckham świętuje 50-te urodziny

Kto by odmówił takiej okoliczności, jak 50- te urodziny "Posh Spice"? Niecodziennie światowa projektantka, żona jednego z najpopularniejszych piłkarzy i członkini topowego zespołu muzycznego odprawia urodziny. Te fakty nie umknęły również gwiazdom, które odpowiedziały na zaproszenie Victorii. Na imprezie pojawiła się Rosie Huntington Whiteley, która także niedawno obchodziła swoje 37 urodziny. Modelka wybrała różową kreację z dekoltem typu halter.

Wśród gości nie zabrakło oczywiście przyjaciółki rodziny - Evy Longori. Aktorka pojawiła się w bieliźnianej sukience z koronką i wyciętymi plecami. Listę gości zamknęła Salma Hayek w zielonej sukni do ziemi oraz Spice Girls, które tego wieczoru zrobiły prawdziwy comeback do czasów świetności zespołu. 

Powrót Spice Girls na urodzinach Victorii 

Nie będzie lepszej okazji na reunion niż okrągłe urodziny jednej z członki kultowego girlsbandu. Do Londynu przybyły wszystkie członkinie Spice Girls, by razem świętować "50-tke" Victorii. Emma Bunton ("Baby Spice") i Melanie C (Melanie Chisholm -„Sporty Spice”) zdecydowały się na eleganckie kreacje w czerni. Mel B (Melanie Brown - "Scary Spice) została sfotografowana w seksownej sukni o intensywnie czerwonej barwie, a Geri Halliwell-Horner („Ginger Spice”) postawiła na uroczą sukienkę z kokardami na dekolcie i naszywanymi perłami.

Przy tym spotkaniu nie zabrakło gratki dla fanów. David Beckham podzielił się na Instagramie filmikiem, na którym jego żona Victoria Beckham wraz z resztą koleżanek brytyjskiej grupy wokalnej, tańczy do ich światowego hitu "Stop".

To nie koniec wzruszających momentów. Tym razem to paparazzi uchwycili chwytający za serce chwile!

Kilka tygodni temu Victoria doznała urazu nogi, od tego czasu projektantka porusza się o kulach. Pod koniec imprezy z pomocą przyszedł David, który po hucznej imprezie wyniósł kontuzjowaną żonę "na barana". Czy to nie jest para jak z obrazka?

Victoria Beckham i David BeckhamGetty Images/ Ricky Vigil M / Justin E Palmer / Contributor

My dożywotnio pozostaniemy w ich fanklubie. Jeszcze raz sto dla Victorii!

PS W galerii umieściliśmy kreacje gwiazd z imprezy urodzinowej. Koniecznie sprawdźcie.