Romantyczne? Słynna modelka zdecydowała się ujawnić nowe fotografie ze ślubu z Justinem Bieberem. Co ciekawe, zbiegło się to z premierą nowego odcinka "Seasons" pod tytułem "The Biebers: Officially Mr. and Mrs. Bieber" na YouTube Premium. Seria pokazuje życie popularnego wokalisty, w tym ujęcia z ceremonii kościelnej. Niestety, żeby zobaczyć jak Hailey Bieber i Justin Bieber obiecują sobie dozgonną miłość, trzeba zapłacić, ale na pocieszenie mamy kolejne kadry opublikowane na instagramie modelki.

Słynne filmy, w których znajdziesz inspiracje na ślub czy wesele >>

Hailey Bieber i Justin Bieber: nowe zdjęcia ze ślubu. Suknia ślubna modelki

I tym razem Hailey Bieber zdecydowała się na czarno-białe ujęcia. "Dostałam dziś kilka zdjęć ze ślubu od Joe'ego Terminiego. Najlepsze wspomnienia..." - napisała modelka w poście. Na fotografiach Amerykanka pozuje w sukni ślubnej, ale jest też kilka romantycznych fotografii z Justinem. Przypomnijmy, ślub kościelny odbył się prawie rok po cywilnym. Oficjalnym powodem ciągłego przesuwania dat był problem z kalendarzem pary i gości. Justin Bieber i Hailey Bieber pragnęli, aby w trakcie tego wyjątkowego dnia towarzyszyli im najbliżsi przyjaciele oraz rodzina. Na tę specjalną okazję panna młoda wybrała białą koronkową suknię ślubną z odkrytymi ramionami i z długim trenem, na którym widniał napis "Till death do us part" (po pol. "nie opuszczę cię aż do śmierci"), autorstwa Virgila Abloha, dyrektora kreatywnego marki Off-White. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) Lut 11, 2020 o 5:05 PST

Hailey Bieber i Justin Bieber: ślub kościelny

Ślub Hailey Bieber i Justina Biebera zorganizowano na terenie resortu Montage Palmetto Bluff w Karolinie Południowej (para zarezerwowała prawie wszystkie dostępne pokoje!), a dokładnie w Somerset Chapel. Za to wesele odbyło się w Wilson Ballroom, gdzie bawiło się 154 gości m.in. Katy Perry, Kendall Jenner, Joan Smalls, Usher, Ed Sheeran, Jaden Smith, Kylie Jenner, a także Travis Scott i Scooter Braun. W trakcie imprezy odbył się również minikoncert - na scenie nie zaśpiewał Justin Bieber, a Daniel Caeser. Dzień wcześniej odbył się tak zwany "rehearsal dinner" z udziałem obu rodzin. Paparazzi udało się wtedy wykonać kilka zdjęć młodej parze - Hailey miała na sobie wtedy białą sukienkę od Vivienne Westwood.

Hailey Bieber i Justin Bieber: historia związku i ślub cywilny

Co ciekawe, Hailey Baldwin i Justin Bieber poznali się w 2009 roku poprzez ojca Hailey (tak, Justin miał wtedy zaledwie 15 lat, a przyszła modelka 13), za kulisami programu "Today". Ich związek rozpoczął się jednak kilka lat później. Justin zakończył wtedy czteroletni (z przerwami) związek z Seleną Gomez. Początkowo muzyk i modelka uparcie utrzymywali, że nic ich nie łączy. Ich "przyjaźń" trwała, aż w 2015 roku spędzili razem Sylwestra i na początku stycznia 2016 piosenkarz opublikował na Instagramie zdjęcie całującej się pary. Potem doszło do rozpadu związku. Następnie jesienią 2017 roku Justin Bieber i Selena Gomez wrócili do siebie, jednak ich relacja szybko dobiegła końca. W tym samym czasie plotkowano o związku Hailey Baldwin i Shawna Mendesa. Po czterech tygodniach od odnowienia związku Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się podczas wakacji na Bahamach (chodzi o początek lipca 2018 roku).  Słynna blondynka otrzymała wtedypierścionek zaręczynowy warty prawie pół miliona $. 

Ślub cywilny odbył się 13 września 2018 roku. Hailey początkowo zaprzeczała pogłoskom, ale portal TMZ, jak i magazyn People potwierdzili ich ślub. Dziennikarzom udało się nawet dotrzeć do dokumentów sądowych potwierdzających zawarcie związku małżeńskiego. Świeżo upieczona pani Bieber zdecydowała się od razu zmienić nazwisko Baldwin na to, które nosi jej mąż .