Justin Bieber i jego związki to już niemalże synonim słowa "burzliwy". Po tym, jak on i Selena Gomez rozstali się na dobre (po latach powrotów do siebie i zmiany zdania), piosenkarz związał się z modelką Hailey Baldwin. Była ona jego wieloletnią przyjaciółką i spotykał się z nią już wcześniej przez chwilę. Zachwyceni fani tej dwójki bardzo kibicowali związkowi, tym bardziej, że po kilku tygodniach Justin Bieber oświadczył się Hailey Baldwin zupełnie niespodziewanie, ale przy tym wydawał się bardzo szczęśliwy z modelką. Teraz jednak para postanowiła opóźnić trochę swój ślub, a ich powód jest jak najbardziej zrozumiały. 

Selena Gomez skomentowała swój związek z Justinem Bieberem. Co powiedziała? >>

Hailey Bieber pokazała kolejne zdjęcia ze ślubu. Jej suknia ślubna to jedna z najpiękniejszych kreacji jaką widzieliśmy od dawna >>

Justin Bieber i Hailey Bieber wezmą ślub kościelny we wrześniu? >>

Hailey Baldwin i Justin Bieber: związek

Hailey Baldwin i Justin Bieber zaręczyli się na początku lipca (piosenkarz oświadczył się modelce podczas wspólnych wakacji na Bahamach), zaledwie po czterech tygodniach związku. Nagłe oświadczyny zaskoczyły showbiznes, ale para tak naprawdę zna się bardzo długo i spotykali się już kilka lat temu.

Justin Bieber, Hailey Baldwin: ślub

Przygotowania do ślubu ruszyły pełną parą zaraz po zaręczynach. Młodzi celebryci uczęszczali na nauki przedmałżeńskie, odwiedzali swoich rodziców, a nawet zaczęli planować całą ceremonię (Hailey Baldwin druhny wybrała jeszcze w lipcu). Związek pary rozwija się w ekspresowym tempie i takie miało być właśnie zawarcie związku małżeńskiego. Okazało się jednak, że nagle Justin Bieber i Hailey Baldwin przełożyli ślub

Czytaj też: Ellie Goulding zaręczyła się! Kim jest narzeczony?>>

Jak podaje portal TMZ - to, że Justin Bieber i Hailey Baldwin przekładają ślub, nie oznacza wcale kryzysu, chociaż bliscy pary zdradzili, że cała sytuacja przerosła trochę parę. Celebryci chcą małżeństwa dopiero w przyszłym roku. Pragną, by wszystko przebiegło spokojnie i naturalnie, a oni mogli cieszyć się z bycia na razie po prostu narzeczeństwem.