ZwiązekHailey Baldwini Justina Biebera rozwija się w ekspresowym tempie. Zaledwie po kilku tygodniach związku (a raczej powrotu do siebie, para spotykała się z przerwami od 2014 roku, potem celebryci wrócili do siebie na początku 2016 roku) modelka i wokalista oświadczyli, że są zaręczeni. Było to równie szokujące, jak zaręczyny Ariany Grande i Pete'a Davidsona. Bieber wręczył pierścionek Baldwin zaledwie po czterech tygodniach od kiedy znów wrócili do siebie. Do oświadczyn doszło na wakacji na Bahamach. Podobno Justin uklęknął przed modelką i oświadczył się jej w restauracji (niektóre źródła podają, że był to klub). Nie ma na to dowodów ponieważ ochrona muzyka zadbała o to, żeby nikt z gości lokalu nie zrobił zdjęcia lub nagrał wideo. Hailey otrzymała pierścionek zaręczynowy warty prawie pół miliona $. Autorem tej biżuterii jest Jack Solow, a sam brylant ma 6-10 karatów. Media od razu podchwyciły te informacje, a część dziennikarzy zastanawiała się, co o tym wszystkim sądzi była dziewczyna Biebera, Selena Gomez. Aktualnie Hailey Baldwin i Justin Bieber przygotowują się do ślubu, do sieci trafiła właśnie informacja o przyszłych druhnach panny młodej.

Suknia ślubna Hailey Bieber - wiemy jak wyglądała panna młoda. Amerykańska modelka w końcu opublikowała zdjęcia ze ślubu >>

Hailey Baldwin wybrała druhny na ślub z Justinem Bieberem. O kogo chodzi?

Nie znamy jeszcze daty ślubu 21-letniej Hailey Baldwin i 24-letniego Justina Biebera, ale znamy już nazwiska druhen. Czy będzie to Kendall Jenner albo Bella Hadid, przyjaciółki Baldwin? W trakcie uroczystości modelkę będą wspierać... siostra i kuzynka! O kim mowa? Chodzi o starszą siostrę Hailey, czyli o 25-letnią Alaię Baldwin oraz młodszą o trzy lata Ireland Baldwin (córkę Kim Basinger i Aleca Baldwina). Obie panie również próbują swoich sił w modelingu. Alaia wyszła za mąż w 2017 roku za producenta filmowego, Andrew Aronowa. Wtedy jej druhną była Hailey.