Wielka gwiazda mody i ikona (minimalistycznego) stylu – Victoria Beckham obchodzi swoje pięćdziesiąte urodziny. Była członkini Spice Girls dziś odnosi sukcesy jako projektantka i bizneswoman. W dniu swoich urodzin gwiazda w instagramowym wpisie wyraża wdzięczność, dziękuje rodzinie i mówi, że kobieta może spełniać się na wielu płaszczyznach. 

Victoria Beckham obchodzi dziś 50 urodziny. "To początek nowego, ekscytującego rozdziału" 

Po Victorii nie spodziewalibyśmy się niczego innego, jak idealnej dawki humoru i sentymentu. Z okazji swoich 50-tych urodzin pani Beckham podzieliła się inspirującym wpisem na Instagramie, który zaczyna od słów "(pol.) Kiedy przygotowuje się, aby wkroczyć w pięćdziesiątkę (na obcasach oczywiście)..."

W dalszej części projektantka pisze, że jest zadowolona nie tylko z tego, jak daleko zaszła jako kobieta, ale również projektantka. W poście oczywiście nie zabrakło podziękowań dla rodziny, a szczególnie męża, Davida Beckhama, "który niejednokrotnie wierzył w nią mocniej, niż ona sama". 

Za pośrednictwem Instagrama życzenia projektantce złożył również jej mąż, David. W uroczym poście okraszonym filmem ich dzieci, piłkarz pisze, że Victoria może (i powinna) być duma ze wszystkiego, co osiągnęła, jednak jej największym sukcesem są dzieci (Brooklyn, Romeo, Cruz i Harper). 

Victoria Beckham – kobieta wielu talentów

Rodzina zdaje się być najważniejszym aspektem życia, zarówno Victorii, jak i Davida. W ostatnim czasie jednak, głównie za sprawą dokumentu "Beckham" świat mógł odkryć inne, nieco ukryte oblicze pary. Wielu Victoria kojarzy się z poważną projektantką, która mało uśmiecha się na zdjęciach i sprawia wrażenie nieco zdystansowanej, jednak jej udział w produkcji Netflix pokazuje, że to przede wszystkim kobieta w szczęśliwym małżeństwie, której nie brakuje ambicji i poczucia humoru. Niejednokrotnie uwikłana w (często wymyślony) konflikt - ostatnim był z córką jej najstarszego syna, Nicolą Peltz-Beckham, za pośrednictwem swoich social mediów zawsze podkreśla, że to właśnie rodzina jest dla niej najważniejsza. 

Niezależnie od tego, co pisały o niej media – począwszy od nieustannego komentowania jej wyglądu, wagi, a nawet braku uśmiechu (najczęstszym wyjaśnieniem była chęć uniknięcia zmarszczek) wchodzącej w nową dekadę Victorii z pewnością udało się odmienić wizerunek. Bo czy jest ktoś, kto nie kojarzy frazy "be honest"?