Podobny każdy z nas ma swojego doppelgänger, czyli sobowtóra. Jednak zanim spotkacie swojego "duchowego bliźniaka" przedstawiamy wam pewną Amerykankę wyglądającą jak siostra Jennifer Aniston. Na dodatek, kobieta nagrała filmik na TikToka, gdzie wciela się w Rachel Green z "Przyjaciół". Musicie to obejrzeć!

Jennifer Aniston ma sobowtóra! Nieznana Amerykanka właśnie stała się gwiazdą TikToka

Ostatniego dnia czerwca Lisa Tranel, znana na TikToku jako @she_plusthree opublikowała pewne wideo, które ma już ponad 2,5 miliona odtworzeń i prawie 340 tys. polubień. W zaledwie 24 godziny, a to jeszcze nie koniec. Co na nim jest? Lisa udająca Rachel, bohaterkę z kultowego serialu "Przyjaciele". Ale czy na pewno? Kobieta wygląda bardzo podobnie do odtwórczyni tej roli, czyli Jennifer Aniston. W komentarzach znajdziemy głównie zdania typu: "Myślałam, że to Aniston", "powinny się spotkać", "jestem w szoku". Niestety kobieta nie jest spokrewniona z gwiazdą Hollywood, co więcej, w opisie jej profilu znajdziemy taką adnotację: "nie jestem Jennifer Aniston". 

@she_plusthree

You know what I mean?

original sound - Friends

To nie pierwszy raz, kiedy w internecie pojawia się sobowtór Jennifer Aniston. W zeszłym roku internauci znaleźli łudząco podobną do celebrytki Cailtyn @thekindredginger. A wszystko zaczęło się od fotografii na instagramie opublikowanej przez jej fryzjerkę. W poprzednich latach głośno było o kobiecie podobnej do Rihanny, Gigi Hadid, Seleny GomezTaylor Swift, czy nawet Jennifer Lopez. Swojego bliźniaka/doppelgängera ma nawet Ryan Gosling.