Lubicie styl mebli i dodatków do domu od ZARA HOME? Od teraz hiszpańskie akcesoria będziecie mogli mieć także w swoich kuchnia. ZARA HOME do sprzedaży wprowadza właśnie swoją pierwszą kuchenną kolekcję (Kitchen Collection). Znajdą się w niej między innymi przybory kuchenne, naczynia, tekstylia i mały sprzęt AGD.

W komunikacie prasowym przesłanym przez markę czytamy między innymi: Kuchnia to miejsce spotkań i dzielenia się, serce domu, w którym formują się nasze późniejsze wspomnienia. Przyjemność z gotowania zaczyna się już w momencie przygotowania posiłków [...]. To z kuchni wychodzi dobra energia na cały dom i to właśnie kuchnia mówi nam najwięcej o właścicielach domu. Nie sposób nie zgodzić się z tymi stwierdzeniami.

Jak jest ta kolekcja? Pełna neutralnych kolorów (mleczna biel, kremowy, odrobina czerni). Surowce? Drewno, ceramika, odrobina stali. Co w niej konkretnie znajdziemy? Noże, miseczki, rondelki, deski do krojenia, pojemniki, dzbanuszki, ściereczki, durszlaki, łyżki, mieszadełka, szczotki do zamiatania, solniczki i inne naczynia. Jest też AGD: tostery, czajniki, wyciskacze do cytrusów od marki SMEG. Styl? Prosty i zarazem klasyczny. Sprawdzi się w wielu kuchniach o rozmaitych stylach. Zobaczcie sami w naszej galerii.