Kto już mocno tęskni za przestrzenią, naturą i wakacjami? My na pewno. Na razie zgodnie z rządowymi zaleceniami zostajemy w domach. Kwarantanna sprzyja jednak wspominkom i snuciu planów, które mamy nadzieję, już wkrótce uda się zrealizować. Na razie w wakacyjny klimat wprowadza nas letnia kolekcja H&M HOME. 

Nakrycie stołu

Co się w niej znalazło? Przede wszystkim przedmioty zainspirowane oceanem i wszystkimi odcieniami laguny. Letni stół z H&M Home to granatowe, kamionkowe talerze i porcelana z kobaltową malaturą rajskiej wyspy (talerze i serwis do herbaty), miseczki na zupę czy musli o wyglądzie jeżowców, kamionkowe naczynia w organicznych kształtach na przystawki. Do tego eleganckie, złote dodatki: sztućce, świeczniki, otwieracz do butelek czy serwetnik w kształcie muszli, szkło ze złotą obwódką (kieliszki i szklanki), wazony (w kształcie ryb lub ukwiałów), ogromny słój z kranikiem na napoje. Całość uzupełniają tekstylia: ściereczki, obrusy, serwetki gładkie lub ozdobione grafiką morskiej fauny i flory. 

Taras, sypialnia i łazienka

Propozycje na wakacyjny taras to kosze plecione z trawy morskiej, osłonki na doniczki, latarenki i świece. Do tego ręczniki i poduchy na fotele. W letniej kolekcji znalazły się też nowe wzory pościeli. Nam w oko wpadły szczególnie te w egzotyczne palmy i indyjskie słonie oraz niebieskie, nieregularne paski. Jak zwykle nie brakuje też dodatków do łazienki. Są egzotyczne zasłonki do prysznica, słomiane maty na podłogę, dozowniki na mydło, pojemniki, duży wybór ręczników i drobiazgi, które z Waszej łazienki zrobią świątynię