Your Art Maison Gallery to nowy pomysł na promocję sztuki. Swoją działalność prowadzi przede wszystkim w internecie, ale organizuje również wystawy stacjonarne jako pop-up gallery. Jej założycielkami są Krystyna i Joanna Polus, kolekcjonerki sztuki i jej pasjonatki, przekonane, że internetowa przestrzeń umożliwi szybsze dotarcie do klientów na całym świecie.

Z galerią współpracuje wielu znanych w Posce i poza jej granicami artstów m.in. wybitny rzeźbiarz Bronisław Krzysztof, Ivo Nikić, twórca tzw. ruchomych obrazów czy rzeźbiarz, Tomek Górnicki. W gronie artystów związanych z galerią są także malarz Zibi Krygier oraz Bartek Haduch – architekt i fotograf, który w tym roku zdobył nagrodę Poland National Award, przyznawaną w ramach konkursu fotograficznego: Sony World Photography Awards.

Wśród najmłodszych, ale równie utalentowanych artystów znaleźli się fotograf Kuba Mozelewski czy malarki Natalia Okoń-Rudnicka i Paula Jaszczyk.

Współpracujemy z inwestorami, deweloperami, designerami oraz architektami wnętrz od których przyjmujemy zamówienia dla konkretnych artystów oraz pomagamy także każdemu pasjonatowi sztuki, który zapragnie budować w profesjonalny i nowoczesny sposób kolekcję dzieł sztuki – podkreśla Joanna Polus.

Właścicielki Your Art Maison Gallery zapewniają profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze prac. Stale poszerzają swoją ofertę, nawiązując współpracę z kolejnymi utalentowanycmi twórcami. Poza malarstwem interesuje je rzeźba, fotografia i  wszelkie nieoczywiste techniki, które pokochała sztuka współczesna.

 

GALERIA >>>