W niedzielę 16 grudnia zaprosiliśmy Was na kolejne Twórcze Spotkanie, tym razem do Krakowa. Odbyło się ono w pięknych wnętrzach zaprzyjaźnionego hotelu PURO na krakowskim Kazimierzu. O szczegółach jego wystroju poczytacie TUTAJ

Podczas grudniowych Twórczych Spotkań najpierw rozmawialiśmy o dziełach sztuki we wnętrzach w ramach panelu ,,Sztuka we wnętrzu – między kulturą a popkulturą’’, który poprowadziła Anna Theiss z art consultingowej firmy Aurabilia. Dyskusję moderowała Małgorzata Szczepańska, nasza redaktor naczelna. Zaraz potem odbyły się warsztaty z Dobrze się składa. Ich uczestnicy pod czujnym okiem ekspertki składali papierowe lampiony. Kunsztowne konstrukcje z arkuszy zrobionych z  kukurydzy, winogron i kiwi naprawdę cieszyły oko. Na koniec warsztatów Agnieszka Kowalska z elledeco.pl opowiedziała o podstawach fotografii mobilnej i trikach, które redakcja stosuje w pracy podczas robienia zdjęć komórką. 

Atrakcją całego dnia był również specjalny pop-up store z bogatą ofertą produktów specjalnie wyselekcjonowanych przez redakcję ELLE Decoration. Swoje najpiękniejsze towary wystawiły marki takie jak: Whisbone, Hollie Warsaw, Prisma, Alba1913, Collage, So Linen, Dobrze się składa oraz Malwina Konopacka. Sporo osób przybyło więc do PURO by zaopatrzyć się w gustowne prezenty gwiazdkowe.

Jeszcze raz dziękujemy, że byliście tego dnia z nami.