Szukacie świątecznych inspiracji? Mamy dla Was coś ciekawego. ZŁOTA 44 we współpracy z Galerią Heban i Villa Italia proponuje także świąteczne aranżacje stołów w apartamentach pokazowych na pięćdziesiątym piętrze: Oxygen, Reflections i Nature. Trzy różne style, na trzy różne kolacje. Każda aranżacja odpowiada unikatowej stylistyce wnętrza, w którym się znajduje. 
 
I tak chłodny, całkiem zimowy stół wita nas w apartamencie Oxygen. Wyszukane kieliszki, szklane talerze niczym tafle lodu i biała porcelana - tu można poczuć się jak na przyjęciu u Królowej Śniegu. Kolejna propozycja to ciemna i klimatyczna aranżacja w apartamencie Reflections. Naszą uwagę zwróciła faktura zastawy. Na koniec przytulna propozycja dla dwóch osób w najmniejszym apartamencie pokazowym Nature. Przywodzi na myśl Święta w górskiej chatce z drewna. Każda z aranżacji pokazuje wyjątkowość wigilijnej kolacji, która w tym roku ze względu na pandemię będzie inna niż zwykle.

Ps. Do dekoracji pokazowego piętra apartamentowca wykorzystano choinki w donicach. Nawet największe ponad dwumetrowe drzewka po Świętach powrócą do natury i zostaną z powrotem zasadzone.