Nasze artykuły o różowych wnętrzach cieszą się Waszą dużą sympatią. My też lubimy róż (szczególnie ten w wydaniu millennial pink), dlatego wynajdujemy dla Was coraz to  nowe miejsca właśnie z nim w roli głównej. Ostatnio w oko wpadła nam ta konkretna tapeta we flamingi. Ciągle trafiamy na nią podczas przeglądania wielu blogów, pinteresta i instagrama.

Ten wzór tapety to Flamingos z kolekcji Albany House. Jest do kupienia online na wallpaperdirect.com, a cena za rolkę o długości około 10 metrów to 23 euro. Tapeta jest winylowa, w bogaty wzór stada flamingów. Mnóstwo na niej różu i delikatnych, brzoskwiniowych odcieni. W szybki sposób całkowicie odmieni każde wnętrze. Intensywny deseń zwraca na siebie uwagę, jest pozytywny, słodki, trochę zabawny, a w odpowiednim otoczeniu może stać się nawet wytworny. Na pewno ściana we flamingi będzie stanowiła mocny akcent w mieszkaniu. Ptaki z tapety przypominają te ze starych rycin w dawnych podręcznikach od przyrody.

Podoba się Wam taki wzór? Czy wolicie jednak bardziej stonowane rozwiązania? Tapet z flamingami jest oczywiście całe mnóstwo i z łatwością znajdziecie spokojniejsze wzory. Trzy z nich prezentujemy też na końcu naszej galerii.