Ostatnio wciąż natykamy się na dzikie koty w świecie wnętrz. O tym gorącym trendzie piszemy w naszym najnowszym numerze ( koniecznie sprawdźcie materiał Ani Chwalińskiej ze strony 258 pod tytułem 6 dzikich historii). Tapeta, którą dziś pokazujemy, to naprawdę hit! Ten wzór nazywa się Leopard Walk i pochodzi z kolekcji tapet Cole&Son. Leopardy to rysunki cenionej artystki Punch Shabalala. Zwierzaki maszerują po tapecie w lewo i w prawo, a ich ogony układają się w takt afrykańskiej muzyki Zulu. Koty przypominają trochę te ze starych rycin w dawnych podręcznikach od przyrody i chyba właśnie dlatego zupełnie skradły nasze serca. Uwielbiamy taki retro szyk!  

Tapeta Leopard Walk występuje w pięciu odcieniach (od brązu połączonego z intensywnym pomarańczem kociej sierści, przez nieco delikatniejszą zieleń, a na czarno-białym wzorze skończywszy). Za dziesięciometrową rolkę o szerokości 52 centymetrów zapłacimy około 440 złotych. 

Intensywny deseń w dzikie koty mocno przyciąga uwagę i z pewnością będzie stanowił mocny akcent w mieszkaniu. Dlatego dla uzyskania drapieżnego efektu wystarczy wytapetować na przykład jedną ścianę, lub nawet tylko jej fragment. Co powiecie na taki egzotyczny wycinek z sawanny lub dżungli we własnym domu?