Czytelnicy ELLE Decoration dobrze znają pracownię HOLA Design. Ich projekty gościły na naszych łamach. A dom, którego wnętrza zostały nominowane w jednej z konkursowych kategorii, pokazywaliśmy TU>>>>>  !

Ale polska pracownia projektowa Hola Design, prowadzona przez Monikę i Adama Bronikowskich, ma szansę na zwycięstwo jeszcze w trzech innych, łącznie w aż czterech kategoriach w prestiżowym międzynarodowym konkursie The International Design & Architecture Award.  Projekty Hola Design znalazły się na "short listach" w kategoriach: sypialnia (Bedroom), apartament/penthouse w mieście (City Space apartment/penthouse), przestrzeń życiowa (Living Space Europe) oraz górska chata (Ski Chalet). To właśnie ostatni wtmieniony dom mogliście zobaczyć na naszej stronie.

O NOMINOWANYCH PRZESTRZENIACH!

Apartament w jednym z warszawskich wysokościowców zwany „Enklawą w chmurach”  nominowany jest w dwóch kategoriach:  sypialnia oraz apartament/penthouse w mieście (Bedroom i City Space apartment/penthouse) . Nowoczesność i wyrafinowana prostota spotykają tu odwołania do Dalekiego Wschodu.

W kategorii przestrzeń życiowa (Living Space Europe) startuje nowoczesny dom zaprojektowany dla pięcioosobowej rodziny. Imponująca, otwarta, dwukondygnacyjna przestrzeń salonu robi wielkie wrażenie.

W czwartej kategorii, czyli górska chata (Ski Chalet) nominowany został górski dom w Pieninach z widokiem na Jezioro Czorsztyńskie, ten którego wnętrza mieliście okazję zobaczyć na naszej stronie kilka tygodni temu. Dom wykończony drewnem, z efektownymi elementami folkloru i z przeszkloną ścianą, która kadruje panoramę na jezioro. 

Zajrzyjcie do naszej galerii, w której prezentujemy kadry z nominowanych przestrzeni! 

Jeśli podobają się Wam projekty pracowni Hola Design,  możecie na nich zagłosować za pośrednictwem strony internetowej konkursu: 

www.thedesignawards.co.uk/category/design-architecture-entrants/. Na stronie znajdują się również opisy i zdjęcia nominowanych realizacji. 

Głosowanie już wystartowało, a  głos możecie oddać do 20 września b.r. 

Opracowanie: E.S