Często mówi się, że to kuchnia jest sercem każdego domu. Dla nas równie ważna jest sypialnia. To tu spędzamy dużą część doby na śnie, leniuchowaniu, lekturze ulubinych książek. Tu ważny jest design nie tylko piękny, ale przede wszystkim funkcjonalny. Przydają się lampki z możliwością regulacji natężenia światła, radiobudziki, toaletki z lustrami. Nie bez znaczenia jest też wybór materaca na łóżko, szczególnie dla dzieci, osób starszych, lub tych cierpiących na bóle pleców. 

Zdrowy i jakościowy sen zapewni materac medyczny. Czym kierować się przy jego wyborze? Pomocne będą odpowiednie certyfikaty poświadczające najwyższą jakość produktów.  Takie certyfikaty posiadają na przykład materace medyczne  SleepMed. Wyprodukowane w Polsce przez markę Hilding Anders zostały dokładnie sprawdzone przez Szwajcarski Instytut AEH. Certyfikat od nich oznacza, że produkty SleepMed zostały przetestowane pod kątem 4 kluczowych parametrów: ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. 

Jaki mamy wybór wśród materacy ortopedycznych SleepMed? Możemy zdecydować się na materace piankowe z wysokoelastycznej pianki VPPHR i VitaRest® o różnych twardościach, wspartej technologią Airforce. Tu do wyboru mamy modele Comfort, Premium lub Supreme (różnią się grubością pianek).  Materace medyczne SleepMed mają również wersję hybrydową. Modele Hybrid Premium i Hybrid Supreme w swoim wnętrzu kryją także trzeci rodzaj pianki zapewniającej odpornośc na odkształcenia tzw. FlexiFoam i 7-strefowe sprężyny typu Multi.

Wszystkie materace SleepMed zapewniają wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo wzbogacono je w innowacyjne rozwiązania, zapewniające antyalergiczność i utrzymanie odpowiedniej higieny w łóżku. Te materace z pomocą nowoczesnego designu zadbają o nasz kręgosłup, higienę snu i zapewnią nam odpowiednią regenerację.