Dzieci uwielbiają namioty. Nic dziwnego, to bowiem przytulne miejsca, w których można się skryć przed wzrokiem dorosłych, pysznie bawić, odpocząć, poczytać, a nawet... zasnąć. Dziś piszemy o namiotach w stylu indiańskiego tipi. Jeśli macie odrobinę miejsca w dziecięcym pokoju, to zakup takiego namiotu z pewnością się opłaci. Nagrodą będą uśmiechnięte buzie najmłodszych i długie godziny zabaw. Poza tym tipi może stać się ozdobą dziecięcego pokoju. Tkaniny okrywające drewniane szkielety są przyjemne dla oka, a ich wybór jest tak duży, że bez trudu można znaleźć namiot, który idealnie wpasuje się w wystrój. Oczywiście w pogodne dni tipi doskonale zda egzamin na tarasie lub w ogrodzie. Stanie się atrakcją na świeżym powietrzu i da pretekst do kolejnych harców. Warto podkreślić, że namioty tipi po założeniu zajmują naprawdę niewiele miejsca.

Do dzisiejszej galerii wybraliśmy te namioty tipi, które najbardziej się nam spodobały. Można zaopatrzyć się w wersję z podłogą lub bez, albo dokupić specjalną, podłogowa matę. W roli maty sprawdzą się także zwykłe koce i poduszki.

Gdzie kupić namioty dla dzieci? Warto sprawdzić ofertę sklepów internetowych - wybór jest ogromny. Nam najbardziej podobają się tipi od Numero 74, Nununu.pl, Moimili, little Nomad oraz Majum. Warto też sprawdzać ofertę ZARA HOME i Villac. Ceny? Od około 220 złotych w górę.