Bezpłatny webinar z cyklu OKK! design odbędzie się w piątek 14 maja 2021 r. o godzinie 12:00. Gościem specjalnym spotkania będzie arch. Jacek Tryc, właściciel warszawskiej pracowni Jacek Tryc – wnętrza. Partnerami spotkania są marki Barlinek oraz Samsung. 

Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas spotkania?
•    Krótka opowieść o teorii projektowania kuchni.
•    Zarządzanie przestrzenią.
•    Zasady projektowania kuchni: jaką zabudowę wybrać i jakich materiałów użyć?
•    Nowe technologie, czyli w co warto wyposażyć kuchnię?

Gościem specjalnym webinaru będzie architekt Jacek Tryc, właściciel pracowni Jacek Tryc – wnętrza, absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka. Jest jednym z założycieli Stowarzyszenia Architektów Wnętrz – organizacji zrzeszającej profesjonalne pracownie projektowe. W trakcie spotkania arch. Jacek Tryc przybliży teorię projektowania kuchni. Zdradzi, w jaki sposób podchodzi do projektowania tego pomieszczenia oraz jakie technologie i materiały warto uwzględnić w projekcie. Partnerami webinaru są marki Barlinek oraz Samsung. Spotkanie rozpocznie część warsztatowa z udziałem ich przedstawicieli. Magdalena Weber i Paweł Brzezicki opowiedzą o najnowszych technologiach, funkcjach i rozwiązaniach marki Samsung. Wskażą, jaki piekarnik dopasować do danej kuchni. Następnie Jacek Kula przedstawi ofertę i możliwości produktów marki Barlinek. W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli na bieżąco zadawać pytania prelegentom.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link na stronie OKK design. Zapraszamy!