Włoski brand Kartell należy do czołówki graczy na międzynarodowej scenie designu. Aż trudno uwierzyć, że  w brytyjskiej stolicy dotychczas nie było flagowego butiku tej marki. Kosmopolityczny Londyn jest wszak miejscem, gdzie rodzą się trendy, kształtują gusta i chcą zaistnieć wszyscy designerzy, architekci i artyści.

Prezydent  firmy Kartell, Claudio Luti od dawna myślał o tej destynacji jako o kolejnym kroku w strategii globalnego rozwoju firmy. I tak dosłownie od wczoraj Londyńczycy mogą kupować kultowe produkty tej marki w imponującym butiku przy 223 Brompton Road, w połowie drogi między Victoria&Albert Museum a domem handlowym Harrods.

Nad aranżacją przestrzeni czuwał jak zawsze Ferruccio Laviani, który zadbał aby  odpowiednio wyeksponować koncepcję “Kartell Contemporary Lifestyle” obejmującą min. kompleksowe wyposażenie wnętrz projektami marki.

W nowym showroomie swoje miejsce znalazły też kolekcja łazienkowa Kartell by Laufen , obiekty "modowe" z linii Kartell à la Mode i najnowszy projekt firmy zapachy do wnętrz- Kartell Fragrances.

Odwiedzając Londyn nie przegapcie wizyty w nowootwartym butiku, a tymczsem prezentujemy GALERIĘ ZDJĘĆ >>>