Na czym polega tarot miesięczny? Nasz wróżbita intuicyjnie wybrał losową kartę przeznaczoną dla twojego znaku zodiaku. Zawiera się w niej mądrość i wskazówka, która pomoże ci przejść przez lipiec. Tarot ujawnia wyzwania, mocne strony oraz możliwości, jakie pojawią się w najbliższej przyszłości. Nie jest wyrocznią, lecz wskazówką, ułatwiającą dokonanie wyboru. Sprawdź, jak zapowiada się ten miesiąc.

Tarotoskop na lipiec 2020

Baran: dwójka denarów

Los zasypuje cię wieloma wyzwaniami. Możesz czuć się zmuszona, by powiedzieć „tak” każdej pojawiającej się okazji. Czy na pewno znajdziesz czas na nie wszystkie? Wszechświat nie wątpi w twoją pracowitość, lecz tym razem zachęca, byś zwolniła tempo. Lepiej zrobić kilka rzeczy naprawdę dobrze niż oddać się zbyt wielu przypadkowym czynnościom. 

Byk: cesarzowa

Wsłuchaj się w głos swojego serca. Ono prosi cię o skupienie się na pięknie. Włóż swoją letnią energię w czynności, które dadzą ci przyjemne poczucie uziemienia. Spraw, by twój duch wzrastał przez miłość, kreatywność, zmysłowość i wszystko, co sprawia, że ​​na samą myśl czujesz motyle w brzuchu. Nie czas na karmienie swoich lęków. Pora na nowo odkryć dobro drzemiące w naturze na zewnątrz.

Bliźnięta: sześć buław

Wszystko idzie zgodnie z twoją wizją. Wypracowałaś sobie dobre nawyki i włożyłaś wiele wysiłku w zadania, które są dla ciebie ważne. Nareszcie zyskujesz zasłużoną uwagę. Masz potwierdzenie, że to, co robisz, działa. Pamiętaj, by nie zwalniać swojego tempa. Jeszcze nie czas spocząć na laurach. Nadal wiszą nad tobą wyzwania, jakie pozwolą ci wspiąć się na szczyt. 

Rak: pięć buław

Starcie z kimś bliskim może stanąć na przeszkodzie w wykonaniu zadania, nad którym pracujesz. Być może ten konflikt da ci znać, że masz do czynienia z toksyczną osobą. Lepiej nie skupiaj się na niej zbyt długo, bo tylko osłabisz swój wewnętrzny zapał. Nie pozwól, by cudza opinia negatywnie wpłynęła na twoje działania. Tylko pójście na kompromis, empatia i cierpliwość doprowadzą cię tam, gdzie chcesz być.

Jak wróżyć z kart tarota? >>