Na czym polega tarot miesięczny? Nasz wróżbita intuicyjnie wybrał losową kartę przeznaczoną dla twojego znaku zodiaku. Zawiera się w niej mądrość i wskazówka, która pomoże ci przejść przez lipiec. Tarot ujawnia wyzwania, mocne strony oraz możliwości, jakie pojawią się w najbliższej przyszłości. Nie jest wyrocznią, lecz wskazówką, ułatwiającą dokonanie wyboru. Sprawdź, jak zapowiada się ten miesiąc.

Tarotoskop na lipiec 2020

Baran: dwójka denarów

Los zasypuje cię wieloma wyzwaniami. Możesz czuć się zmuszona, by powiedzieć „tak” każdej pojawiającej się okazji. Czy na pewno znajdziesz czas na nie wszystkie? Wszechświat nie wątpi w twoją pracowitość, lecz tym razem zachęca, byś zwolniła tempo. Lepiej zrobić kilka rzeczy naprawdę dobrze niż oddać się zbyt wielu przypadkowym czynnościom. 

Byk: cesarzowa

Wsłuchaj się w głos swojego serca. Ono prosi cię o skupienie się na pięknie. Włóż swoją letnią energię w czynności, które dadzą ci przyjemne poczucie uziemienia. Spraw, by twój duch wzrastał przez miłość, kreatywność, zmysłowość i wszystko, co sprawia, że ​​na samą myśl czujesz motyle w brzuchu. Nie czas na karmienie swoich lęków. Pora na nowo odkryć dobro drzemiące w naturze na zewnątrz.

Bliźnięta: sześć buław

Wszystko idzie zgodnie z twoją wizją. Wypracowałaś sobie dobre nawyki i włożyłaś wiele wysiłku w zadania, które są dla ciebie ważne. Nareszcie zyskujesz zasłużoną uwagę. Masz potwierdzenie, że to, co robisz, działa. Pamiętaj, by nie zwalniać swojego tempa. Jeszcze nie czas spocząć na laurach. Nadal wiszą nad tobą wyzwania, jakie pozwolą ci wspiąć się na szczyt. 

Rak: pięć buław

Starcie z kimś bliskim może stanąć na przeszkodzie w wykonaniu zadania, nad którym pracujesz. Być może ten konflikt da ci znać, że masz do czynienia z toksyczną osobą. Lepiej nie skupiaj się na niej zbyt długo, bo tylko osłabisz swój wewnętrzny zapał. Nie pozwól, by cudza opinia negatywnie wpłynęła na twoje działania. Tylko pójście na kompromis, empatia i cierpliwość doprowadzą cię tam, gdzie chcesz być.

Jak wróżyć z kart tarota? >>

 

Lew: diabeł

Kusi cię coś, o czym wiesz, że jest dla ciebie złe, ale i tak tego pragniesz. Nawet jeśli zaspokojenie tej mrocznej zachcianki będzie mieć długotrwałe, negatywne skutki, osiągnięcie szybkiej satysfakcji zdecydowanie bardziej cię pociąga. Jednak teraz bardziej niż kiedykolwiek powinnaś oprzeć się tej pokusie. Wkrótce przekonasz się, że było warto zachować się jak anioł w obliczu zła. 

Panna: ósemka pucharów

Chociaż jesteś nauczona, że nigdy nie wolno ci się poddawać, w tym miesiącu rezygnacja będzie wskazana. Odpuszczenie to najbardziej uzdrawiająca rzecz, jaką możesz zrobić w swojej sytuacji. Naucz się czerpać korzyści z tego stanu. Nie marnuj swojej energii na wysiłek, który przynosi mierne skutki. Jeśli jesteś z góry na przegranej pozycji, zaakceptuj ten niekomfortowy stan rzeczy. Uwolnij się od toksycznych relacji. Niech twoja dusza znów poczuje wiatr w skrzydłach. 

Waga: osiem mieczy

Możesz myśleć, że nie masz już żadnych opcji, lecz w rzeczywistości jest ich całkiem sporo. Ty zdecydowałaś się odwrócić od nich wzrok. W lipcu powinnaś zwrócić szczególną uwagę na swoje wzorce myślowe i systemy przekonań. Są szanse, że sposób, w jaki postrzegasz świat, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Czas spojrzeć na większy obraz. Uwierz, że jesteś w stanie osiągnąć znacznie więcej, niż sobie wyobrażasz.

Skorpion: dwójka mieczy

Musisz podjąć poważną decyzję, którą nieustannie odkładasz na później. Wiedz, że jeśli będziesz zwlekać zbyt długo, ominie cię bardzo sprzyjająca sytuacja. Zastanów się, jaka opcja przyniesie ci najwięcej satysfakcji i wzrost w dłuższej perspektywie. Wybór jest trudny, ale w tym miesiącu jesteś gotowa na więcej, niż myślisz. Nie czekaj dłużej. Czas sięgnąć po swoje. 

 

Strzelec: arcykapłan

W tym miesiącu możesz mieć poczucie zatracenia. Nadszedł czas, aby powrócić do wartości, nawyków i systemów przekonań, które wyznaje twoje prawdziwe "ja". Chyba że te od dawna ci nie służą. Jeśli jesteś przytłoczona negatywną wibracją, która wdarła się w twoje życie, pora wkroczyć na nowe ścieżki rozwoju. Chwilowa zmiana otoczenia pozwoli ci na głębsze duchowe zrozumienie. Pielęgnuj swoje wnętrze i korzystaj z pogody, by naprawić swój głęboki kontakt z naturą. Nawet Strzelec powinien czasem się uziemić. 

Koziorożec: król buław

Nareszcie zaczynasz słuchać intuicji i czerpać inspiracje ze swojego wnętrza.  Pasjonujesz się wszystkim, co możesz stworzyć. Jednak w lipcu powinnaś jeszcze raz dokładnie przemyśleć swoje cele. Jeśli potrafisz połączyć płomienny zapał z opanowaniem, skupieniem czy odpowiedzialnością, nic nie powinno przeszkodzić ci na drodze do realizacji nowych pomysłów. Stoisz na krawędzi wielkiego sukcesu. Najpierw udowodnij, że jesteś gotowa, by wziąć na barki jego konsekwencje. 

Wodnik: as denarów

W lipcu Wszechświat sprowadzi cię na nową ścieżkę życia. To, czy nią podążysz, zależy od ciebie. Nowy kierunek jest obiecujący, ale wymaga twojego zaangażowania. Jeśli zaufasz przeznaczeniu i skorzystasz ze swojego wrodzonego potencjału, masz szansę odnieść wielkie zwycięstwo. Nie daj się zwieść początkowym trudom. Obdarz nową szansę swoją pełną uwagą. Nie unikaj towarzyszącej jej odpowiedzialności. Wiedz, że na końcu czeka cię nagroda.

Ryby: rydwan

Dobrze wiesz czego chcesz. Wszechświat podpowiada, byś nareszcie podjęła właściwe kroki. Jeśli czekałaś na znak, oto on. Możesz cierpliwie czekać na spełnienie się marzeń, ale jeśli najpierw nie zaspokoisz swoich podstawowych pragnień, pozostaną one tylko fantazją. W tym miesiącu masz szansę pokonać bariery, które wcześniej cię hamowały. Szarżuj przez pojawiające się wyzwania. Niech każde zwycięstwo jeszcze bardziej cię rozpędzi. Zwolnij dopiero gdy odniesiesz satysfakcję.