Według astrologii pełnia księżyca w Skorpionie wywoła wiele uczuć. W jej dniu staniemy się wyjątkowo wrażliwi.  Warto o tym pamiętać bez względu na sytuację. Tę fazę nazywa się też Różowym Księżycem na cześć kwitnących wiosennych kwiatów. Wiąże się ona z odpuszczeniem przeszłości i silnym nowym początkiem.

Różowy Księżyc nasycony transformacją

Ponieważ pełnia księżyca jest ostatnią fazą miesięcznej podróży Luny, oznacza uwolnienie emocjonalne, a jej blask oświetla nową ścieżkę naprzód. W środę 24 kwietnia pełnia Księżyca odbędzie się w Skorpionie, znaku wodnym rządzonym przez Plutona. Wyznaczy czas na refleksję i pozbycie się tego, co już nam nie służy. Energia "Pink Moon" zachęci również do cieszenia się otaczającym nas pięknem. W tym samym czasie Słońce wkroczy do Byka, który znajduje przyjemność w chwili teraźniejszej. 

Co zrobić w pełni Skorpiona?

Kwietniowa pełnia księżyca rzuci światło na metaforyczne cienie w Twoim życiu. Intuicyjna natura Skorpiona pozwoli Ci zajrzeć w głębiny podświadomości. Połącz się ze swoją wewnętrzną wiedzą. Skieruj energię na to, co pragniesz zamanifestować. Zastanów się, jaką ścieżką życiową chciałabyś podążać w nadchodzących miesiącach.

Różowy Księżyc to zaproszenie do rozpoczęcia metamorfozy. Zapewnia głęboką odnowę i symbolizuje wewnętrzne odrodzenie.

Ciesz się Różową Pełnią, spędzając więcej czasu na świeżym powietrzu. Poszukaj spokoju w naturze i doceń piękno miejsca, w którym teraz jesteś. Wykonaj układ w stronę Księżyca, powierzając mu swoje zaufanie.