Pełnia Księżyca w Skorpionie 2024 - horoskop

BYK

Byk znajduje się naprzeciwko Skorpiona na kole zodiaku. Choć cenisz sobie wygodę i stabilność, nadchodząca pełnia Księżyca może wstrząsnąć Twoim życiem osobistym. Nie będziesz w stanie zignorować narastających, bieżących problemów. Choć opierasz się zmianom, ów faza wymusi na Tobie zboczenie z utartej ścieżki. Spodziewaj się pouczających doświadczeń, które pogłębią Twoją samoświadomość. Znajdź równowagę między tym, czego pragniesz, a czego oczekują od Ciebie Twoi bliscy. Wyjście ze strefy komfortu pomoże Ci załatać dziury w relacjach. 

BARAN

W pełni Księżyca Skorpiona zabulgoczą emocje. Twoje poczucie niezależności stanie pod znakiem zapytania. Dokonasz ponownej oceny sytuacji, która blokuje Twoją drogę do szczęścia. Odważysz się poczynić krok ku odcięciu toksycznych ludzi lub krzywdzącego nawyku. Tym samym wyznaczysz sobie nową ścieżkę wyższego rozwoju osobistego. Szczęście będzie Ci sprzyjać w sferze pieniędzy. Możesz liczyć na nagły przypływ gotówki. 

BLIŹNIĘTA

W tym tygodniu przygotuj się na zmiany w swojej codziennej rutynie. Pełnia Skorpiona sprawi, że ponownie przemyślisz, na co poświęcasz swój czas. Przyjrzyj się swojej liście obowiązków oraz rzeczom, które odkładasz "na później". Dostrój się do wiosennego rytmu życia. Za chwilę zaleje Cię fala inspiracji pojawiających się w nietypowej formie. Porzuć stare lęki dotyczące przyszłości, będące jedyną przeszkodą na Twojej drodze.

Pełnia Księżyca w Skorpionie wydarzy się w magiczną datę 24 kwietnia 2024.

RAK

Jako Rak, żyjesz w zgodzie ze swoimi emocjami, dlatego w tej pełni znajdziesz ukojenie. Skorpion pośle w Twoją stronę uzdrawiające wibracje. Skup się na tym, co kochasz. Poświęć czas na refleksję oraz pielęgnowanie swoich najbliższych relacji. W ten sposób z wdziękiem i odpornością przepłyniesz przez mroczne wody Skorpiona. Jesteś zakochana lub ekscytujesz się czymś, co właśnie zagościło w Twoim życiu? Podążaj za tym wyjątkowym uczuciem, ono otwiera Cię na nowe doświadczenia.

LEW

Z Księżycem w znaku Skorpiona skupisz swoją uwagę na domu i rodzinie. Zostaniesz poproszona o przepracowanie pewnego bagażu emocjonalnego. Dopóki tego nie zrobisz, nie będziesz w stanie przyciągnąć do siebie pożądanej energii. Nadszedł czas, by wyleczyć traumę z dzieciństwa lub uwolnić się od toksycznej relacji. Zmiany są koniecznie, abyś mogła kroczyć naprzód. Poświęć uwagę temu procesowi, żeby odzyskać poczucia bezpieczeństwa.

PANNA

Jako Panna zawsze zwracasz uwagę na szczegóły. Pełnia Skorpiona przetestuje Twoją umiejętność wyciągania wniosków z każdej sytuacji. Przypadkowe rozmowy lub drobne interakcje w tym tygodniu będą mieć wielkie znaczenie. Jednakowo w miłości, sferze finansów, czy ogólnym sposobie myślenia. Miej uszy i oczy szeroko otwarte. Ważne informacje kryją się tuż pod Twoim nosem. Nowe możliwości pojawią się tam, gdzie w ogóle się ich nie spodziewasz. 

WAGA

Pełnia Księżyca Skorpiona zapyta Cię o Twoje poczucie obfitości. Spodziewaj się nowych początków dotyczących finansów oraz dóbr materialnych. Czas sprzyja nanoszeniu poprawek lub podejmowaniu ważnych decyzji. Nie wahaj się zażądać więcej pieniędzy za pracę, w którą wkładasz wiele wysiłku. Przełam stare wzorce i ustal nowe granice. Dzięki temu poprawisz swoją sytuację. 

SKORPION

Różowy Księżyc w Twoim własnym znaku natchnie Cię potężną energią. Ta faza nakłoni Cię do głębokiej refleksji, konfrontacji i uwolnienia się od przeszłych ran. Przekształć swoje słabości w nowe supermoce. Jeśli potrzebujesz intuicyjnej wskazówki, nie wahaj się sięgnąć po karty tarota. Oto tydzień, w którym rozpoczniesz metamorfozę. Transformacja jest wrodzonym darem Skorpiona, a więc pozwól sobie na tę wewnętrzną rewolucję. 

STRZELEC

W tym tygodniu lepiej będzie Ci w samotności. Skieruj swoją ognistą energię do wewnątrz, aby połączyć się ze swoim wyższym "ja". Pod wpływem pełni doświadczysz przebudzenia w jakimś istotnym obszarze swojego życia. Wyostrzy się Twoja intuicja i ujawnią się prorocze sny. Jeśli dopada Cię zmęczenie, nadaj priorytet wypoczynkowi. Dbanie o siebie w tak wrażliwym momencie przyniesie ukojenie dla Twojej duszy. 

KOZIOROŻEC

To fakt, kariera jest dla Ciebie bardzo ważna. Pełnia w Skorpionie poprosi Cię jednak o zastanowienie się, co wnosisz do świata. Jak możesz najlepiej służyć swoim bliźnim? Czy swoimi talentami ulepszasz otoczenie? Otwórz swoje serce i znajdź nowe sposoby działania na rzecz swojej społeczności. Postaraj się zanadto nie obciążać pracą. W przeciwnym razie grozi Ci wypalenie. 

WODNIK

W przypadku Wodnika Różowy Księżyc będzie dotyczyć zmiany przekonań. Nagle się obudzisz i zrozumiesz nowe prawdy. Zostaniesz zachęcona do głębszej niż zwykle analizy swoich uczuć. Szczególnie jeśli chodzi o intymność w relacjach. Czy jest coś, co domaga się Twojej uwagi? Pluton w tej chwili znajduje się w Wodniku, wymagając uwolnienia się od starych nawyków oraz bagażu emocjonalnego. Powitaj nowy sposób bycia, który przybliży Cię do Twojej wymarzonej przyszłości. Kwietniowa pełnia posłuży szczerym rozmowom.

RYBY

Ryby łagodnie przejdą pełnię w Skorpionie. Jako znak wody jesteś przyzwyczajona do pływania po głębinach swojej podświadomości. Różowy Księżyc, zamiast wzbudzać zamieszanie, ukoi Twoje wnętrze i pogłębi duchowość. Z pewnością wzmocni się Twoja intuicja. Możesz doświadczyć ważnego przebudzenia lub uzyskać odpowiedzi na zadane pytania. Spodziewaj się też wzmożonej kreatywności. Cokolwiek Cię zainspiruje, właśnie temu powierz w tym tygodniu swoją moc.