Horoskop na Wenus w Rybach 2024

Horoskop tygodniowy informuje, że w kolejnych dniach Wenus przeniesie się z Wodnika do Ryb. Nasze serca napełnią się optymizmem, a atmosfera wokół stanie się romantyczna. Ryby emanują inną energią, niż oderwany od emocji Wodnik. Sprawią, że staniemy się bardziej współczujący i spragnieni intymności w swoich relacjach. 

Wenus w Rybach jest "wywyższona" - zwiększa się jej energia, co może wywołać w nas silne emocje. 

Według astrologii siła Wenus zostaje wzmocniona w znaku Ryb. Przygotujmy się więc na sporą dawkę romansu i pogłębianie więzi z drugą połówką. Wenus w Rybach odsuwa pragnienia ego na rzecz troszczenia się o potrzeby innych. Jest niezwykle hojna. Promuje miłość bezwarunkową. Każe słuchać intuicji i płynąć pod prąd, wbrew temu, gdzie prowadzą nas głosy osób z naszego otoczenia. 

Ryby reprezentują duchową wiedzę. Teraz otrzymamy możliwość zastanowienia się nad swoją podróżą. Jakie są twoje cele, marzenia i pragnienia na nadchodzący rok? 

Warto zadać sobie powyższe pytania w tygodniu tuż po nowiu księżyca w Rybach. Wszystko, co zrobisz w kolejnych dniach, niesie w sobie ogromny potencjał. 

Horoskopy na marzec 2024