Tarot na luty 2024 - rozkład 5 kart

Gdy nadchodzi drugi miesiąc 2024 roku, zadajemy kartom tarota pytanie: „co powinniśmy wiedzieć na nadchodzące tygodnie?” Lutowe czytanie niesie przesłanie, by włożyć wysiłek w swoje pragnienia, ale zarazem puścić potrzebę kontroli. Poniższy układ pięciu kart przepowiada najbliższą przyszłość. Oto Twoja obecna sytuacja, przeszkoda, przed którą stoisz, dobra rada oraz lekcja, jaką wyciągniesz z rychłych wydarzeń. 

Energia miesiąca: karta Wisielec

Wisielec przedstawia czas "duchowej otchłani". Możesz mieć poczucie, że nie wiesz, dokąd w tej chwili zmierza Twoje życie. Czekasz, aż Twoja ścieżka się oczyści. Jakaś sprawa nadal jest spowita mgłą. Ta karta wskazuje na duchowe lekcje i poświęcenia. Zaufaj, że Wszechświat Cię wspiera. Puść to, na co nie masz wpływu. Otocz się troską. Zastanów się, jakie zmiany powinnaś wprowadzić dla swojego dobra. Zacznij od drobnych nawyków, jak wstawanie 20 minut wcześniej, by poćwiczyć lub zrelaksować się przed pracą. Będziesz potrzebować dużo wypoczynku oraz czynności dających poczucie równowagi. 

Sytuacja: karta As Monet

As Monet sugeruje, że mimo powolnej energii Wisielca, w lutym napotkasz nowe możliwości. Pojawią się one szczególnie w kwestii zdrowia, finansów i domu. Jeśli nie jesteś pewna, jakie są Twoje cele w tych obszarach, poświęć chwilę, aby się nad tym zastanowić. Kieruj się dobrymi intencjami. Podejmij pierwsze praktyczne kroki w kierunku swoich marzeń. Skorzystaj z pojawiających się szans. 

Przeszkoda: karta Sześć Mieczy

Szóstka Mieczy reprezentuje podróże. Możesz mieć ochotę postawić wszystko na jedną kartę i pominąć proces związany z Twoją drogą do celu. Chociaż już pragniesz znaleźć się na mecie, Wszechświat przypomni Ci, że jeszcze wszystkiego nie wiesz. Przed Tobą nowe doświadczenia, kluczowe wskazówki oraz znajomości, które w lutym wpłyną na Twój tok myślenia. Z niczym się nie spiesz. Otwórz swój umysł na nieoczekiwane, kształcące informacje. 

Akcja: karta cztery Monety

Cztery Monety radzą, abyś skupiła się na budowaniu życiowej stabilności. Bądź obecna oraz wdzięczna za to, co masz. Podejmuj praktyczne kroki w kierunku dalszego sukcesu, szczególnie w zakresie kariery, domu czy własnego samopoczucia. Dziel się swoim szczęściem z innymi, kiedy je masz, ponieważ hojność rodzi więcej obfitości. Kiedy karmisz innych swoim nadmiarem, przyciągasz do siebie liczne błogosławieństwa.

Lekcja: karta Paź Kielichów

Paź Kielichów zachęca do życzliwego dialogu z samym sobą. Uświadom sobie swoje potrzeby emocjonalne i motywacje. Ta karta zaprasza Cię do rozpoczęcia lub kontynuowania praktyk, które karmią Twoją duszę. Zrób w swoim życiu więcej miejsca na zajęcia wspierające Twoją kreatywność. Postaw na swoje pasje, prawdziwe przyjaźnie przynoszące radość oraz rytuały kojące ciało i umysł. Twoje wnętrzne powinno być zrównoważone, abyś podjęła decyzje zgodne z Twoją intuicją.