Numerologia na maj 2024 - horoskop

Astrologiczny sezon zaćmień dobiegł końca. Numerologia na maj 2024 wskazuje, że przed nami czas życiowej obfitości. Piąty miesiąc kalendarzowy to 4 Miesiąc Uniwersalny. Wynika to z sumy miesiąca oraz roku, ponieważ 5 + 2 + 0 + 2 + 4 = 13, a 1 + 3 = 4. Teraz należy się zorganizować i poświęcić przyszłościowym celom. Wskazane będzie praktyczne podejście do wszelkich przyziemnych spraw. Czwórka sprawi, że kariera stanie się priorytetem na równi z życiem rodzinnym. Jeśli damy z siebie wszystko, los nas wynagrodzi. Rozkwitną intencje, które posialiśmy w ostatnich miesiącach. 

Czwórka w numerologii - obfitość i solidność

Liczba 4 zwiastuje korzyści materialne, o ile przyłożymy się do kwestii finansów. Maj przyniesie dodatkowe możliwości zarobienia pieniędzy. Teraz warto myśleć długoterminowo i podejmować decyzje w oparciu o przyszłość. Twoja ambicja Ci za to podziękuje. Nie zapominaj też o swojej rodzinie czy otoczeniu, w którym się rozwijasz. To świetny czas na pogłębienie kontaktów towarzyskich poprzez zdobywanie zaufania innych. Nowe osoby poznane w tym miesiącu mają szansę zostać Twoimi przyjaciółmi na całe życie. 

Czwórka w numerologii reprezentuje:

  • Siłę
  • Tradycyję
  • Praktyczność
  • Ciężką pracę
  • Lojalność
  • Organizację
  • Rygor
  • Sukces
  • Niezawodność

W talii Tarota karta numer 4 to Cesarz. Jest stoickim symbolem odpowiedzialności, praktyczności i hartu ducha, podobnie jak Czwórka w numerologii. Według astrologii liczbie 4 odpowiada Rak. Misją tego znaku wody jest dążenie do stworzenia poczucia bezpieczeństwa. Dedykuje swoje życie ognisku domowemu i ochronie swoich bliskich. 

Na co uważać w maju? Rada z liczb

Ciemna strona liczby 4? Nie lubi zmian i jest uparta w swoich przekonaniach. W maju powinniśmy uważać na zamykanie się na zdanie innych. Chociaż pod wpływem wibracji Czwórki uwierzymy w siebie i zechcemy pozostać wierni swoim pragnieniom, nasza własna perspektywa tak naprawdę może nas ograniczyć. Dodatkowo ta liczba zniechęca do próbowania nowych rzeczy. Jest pewna siebie aż do przesady, jednak brakuje jej elastyczności. Ta pewność siebie, którą nas otoczy, będzie mieć sens w niektórych sytuacjach, ale jeśli chodzi o współpracę z innymi, sami zrobimy sobie pod górkę.

5 maja - najszczęśliwszy dzień w miesiącu

Piąty dzień piątego miesiąca odblokuje kod numeryczny 55. Ta szczególna liczba niesie wskazówki dotyczące przyszłości. Warto przeznaczyć ów datę na uhonorowanie wszelkich zachodzących zmian, poszukiwanie nowych doświadczeń i bycie stanowczym w podejmowanych decyzjach. Liczba 5 jest również powiązana z pentagramem, pięcioramienną gwiazdą, która reprezentuje pięć żywiołów natury: ziemię, powietrze, ogień, wodę i eter. Pentagram używano w wielu starożytnych kulturach, najczęściej jako symbol stworzenia. Piątkę uważa się za kreatywną liczbę, a więc 05.05 spędź trochę czasu łącząc się ze swoim artystycznym "ja". Spróbuj swoich sił w nowym projekcie, albo skieruj swoją twórczą energii na pracę z manifestacją.