Horoskop tygodniowy 2020. Czego się spodziewać w trakcie retrogradacji?

Baran

Twój patron Mars sprawia, że w życiu niesie cię ognista energia. To on motywuje cię do podejmowania ryzyka i bycia odważną w swoich poczynaniach. Jednak w najbliższych dniach twoja uwaga bardziej skupi się na bliskich niż samej sobie. Słońce w Raku teraz przebywa w twojej strefie domu, co uwrażliwi cię na problemy przyjaciół i rodziny. Bądź silnym ramieniem dla potrzebujących. Otwórz swoje serce na relacje, w których jesteś. Praca na rzecz innych jest zadaniem, jakie powinnaś odrobić w tym tygodniu. 

Byk

Otwórz swój umysł na prawdy, które są sprzeczne z twoimi poglądami. Możliwe, że wierzysz w coś, co tylko pozornie wydaje się faktem. Kiedy spojrzysz na tę kwestię z innej perspektywy, odkryjesz, że znasz tylko połowę historii. Jeden nowy wątek może zmienić wszystko. Tkwienie w swoich poglądach jest pójściem na łatwiznę. Czasami musisz pozwolić prawdzie dojść do głosu. Nawet jeśli twój świat na chwilę się zawali. Niedzielne zaćmienie Księżyca w Koziorożcu da ci siłę, by zmierzyć się ze słabościami. 

Bliźnięta

Pozorna życzliwość innych ludzi sprawia, że za bardzo polegasz na cudzych działaniach. Później spotyka cię rozczarowanie. Czas zrobić coś samodzielnie, bez czekania na czyny drugiej osoby. Twój wkład będzie wymagać wiele godzin pracy, ale jest niezbędny w procesie ewolucji, która teraz zachodzi w twoim wnętrzu. Bądź z siebie dumna. Zaćmienie Księżyca w Koziorożcu w ten weekend popchnie cię do zrobienia kroków w kierunku czegoś zupełnie nowego. 

Rak

Przygotuj się na chwilowy dyskomfort. Teraz jedną nogą stoisz w przeszłości, a drugą już wchodzisz w nowy rozdział. Jednak po drodze wydarzy się coś, przez co jeszcze raz stracisz równowagę. Ta sytuacja skłoni cię do ponownego nauczenia się, jak żyć w nowy sposób. Będzie niewygodnie i inaczej niż zwykle, ale w głębi duszy wiesz, że tego potrzebujesz. Okaże się, że twój lęk przed stratą był zupełnie nieuzasadniony. 

Najpoważniejsze retrogradacje planet w roku 2020 >>