Ranking najczęstszych rozwodników, od najbardziej niestałego po najwierniejszego małżonka:

1. Koziorożec

Koziorożce są znane ze swojej uczciwości i oddania w związku. Długo poszukują drugiej połówki, z którą stworzą poważną relację. Jednak zaskakująco to właśnie osoby spod tego znaku są najczęstszymi rozwodnikami. Dlaczego? Bo wyjątkowo troszczą się o siebie i nie pozwalają źle się traktować. Mają niską tolerancję wobec każdego, kto ma odmienny punkt widzenia. Nie potrafią wejść w skórę partnera, żeby poznać motywy jego zachowania lub otworzyć się na inny światopogląd. Tylko wielka wyrozumiałość uchroni je przed rozpadem małżeństwa. Ale czy potrafią się na nią zdobyć?

2. Wodnik

Wodnik to astrologiczny roz-wodnik. Partnerzy spod tego znaku mają silne poczucie niezależności i miewają bardzo zmienne zachowania. W końcu rządzi nimi żywioł powietrza, hulający niczym wiatr, we wszystkie strony świata. Te cechy czynią z nich ciekawych przyjaciół, którzy potrafią przeżyć swoje życie jak Piotruś Pan. Niestety, rzadko kiedy sprawdzają się w relacjach mających przetrwać "do grobowej deski". Ich osobowość potrafi być wyczerpująca. Przed rozwodem uratują je tylko kompromisy zawarte pomiędzy dwoma stronami. Wodnik potrzebuje partnera z równie otwartym umysłem. 

3. Panna

Panny są niezwykle czarujące. Przyciągają innych swoją silną osobowością, zaradnością i ogromną wiedzą na każdy temat. Potrafią wydobyć ze swojego partnera jego najlepsze cechy osobowości. Są motywatorami, którzy pomagają osiągnąć cele i zawsze myślą o wspólnej przyszłości. Co stawia ich na trzecim miejscu pośród rozwodników? Cóż, one nie znoszą, gdy sprawy idą niezgodnie z planem. Potrafią być władcze i kontrolujące. Próbują zdominować swojego małżonka. Biorą rozwód, gdy druga strona nie potrafi spełnić ich życiowych oczekiwań. Tylko pasywna postawa kochanka może sprawić, że będą lojalnymi partnerami. 

4. Strzelec

Strzelce to urodzeni podróżnicy, dla których małżeństwo i ciąża są ostatnie na liście rzeczy do zrobienia. O ile kiedykolwiek spróbują je odhaczyć. Ślub zazwyczaj zawierają spontanicznie. Dla nich składanie przysięgi w Las Vegas, z nieznajomym poznanym kilka godzin wcześniej, jest wielce prawdopodobnym scenariuszem. Jeśli wchodzą w stały związek, chcą być z osobą, z jaką będą nieskończenie przeżywać przygody. Popadnięcie w rutynę i brak fajerwerków doprowadzi ich relację do poważnych problemów. Do tego brakuje im cierpliwości oraz umiejętności przechodzenia na kompromis. Żeby przetrwać w małżeństwie, muszą zrozumieć, że życie nie polega wyłącznie na zabawie.

Znaki zodiaku skłonne do zdrady >>