Które znaki zodiaku zdradzają najczęściej? Dowiedz się, jakie ryzyko grozi twojemu związkowi:

Te znaki zodiaku są najlepsze w łóżku >>

Baran

Baran to znak znany z ognistej pasji, agresywnej impulsywności i konkurencyjnego charakteru. Na szczęście rządzi nim głowa, a nie serce, więc nie jest szczególnie skłonny do zdrad. Wykonuje skok w bok tylko wtedy, gdy w jego relacji brakuje zaangażowana. Jako pierwszy znak zodiaku, rozmyślny Baran uwielbia wszystko, co nowe i interesujące, więc łatwo da się uwieść nieznanej wcześniej osobie. Kiedy Barany dopuszczają się zdrad, nie są to akty zaplanowane. Działają spontanicznie, pod wpływem chwili, wyłącznie z pobudek cielesnych. Nie próbują angażować się emocjonalnie. Jeśli Baran jest nieszczęśliwy w związku, prędzej wyzna to szczerze i zakończy relację, niż uda się na randkę z kimś innym. 

Byk

Bykiem rządzi Wenus, pobłażliwa planeta połączona z miłością, pięknem oraz pieniędzmi. Ten znak zodiaku oddaje się wszystkiemu, co kusi jego zmysły. Działa na niego zapach, smak oraz zmysłowy dotyk. To wieczny poszukiwacz kochający flirt, mający zazwyczaj wielu kochanków. Ciężko go zadowolić, toteż prowadzi wieczną selekcję i nie może zdecydować się na jedną osobę. Czaruje przy tym pięknymi słowami czy cudowną wizją wspólnej przyszłości. Łatwo przychodzi mu oszukiwanie oraz ukrywanie swoich romansów. W oczach Byka, jeśli już oszukujesz, równie dobrze możesz podwoić hedonizm. Osoba, z którą wchodzi w stały związek, musi być bardzo tolerancyjna.

Bliźnięta

Bliźnięta mają dwoistą naturę, przez co najczęściej kojarzą się z oszustwem. Chociaż w miłości są oddane, rządzący nimi żywioł powietrza bardzo łatwo wprowadza je w rozproszenie. Ten znak zodiaku bywa zaintrygowany odwrotnością tego, co ma w swoim związku. Jeśli ze swoją bratnią duszą jest głęboko połączony intelektualnie, na boku znajdzie sobie partnera, z którym będzie mieć ognisty romans cielesny. Alternatywnie, gdy monogamiczna więź opiera się głównie na fizyczności, oszukańcze Bliźnięta zaczną poszukiwać czegoś emocjonalnego. Nie czują się winne. Tłumaczą sobie, że nie mogły zwyciężyć z czymś wyjątkowym, co pojawiło się w ich życiu. Nie rozumieją też, że ranią innych.

Rak

Raki są wrażliwymi stworzeniami, które nie znoszą czuć się wykorzystywane. Ten znak wodny traktuje swój związek bardzo poważnie, gdyż wiele czasu zajęło mu wyjście ze skorupy. Musi czuć wsparcie, bezpieczeństwo oraz zrozumiane ze strony swojego kochanka. Zdarza się jednak, że w swojej relacji czuje się niedoceniony, a rutyna daje mu się we znaki. Zaczyna wtedy szukać intymności gdzieś indziej. Swój romans planuje bardzo szczegółowo, aby uniknąć wielkiego konfliktu. Podejmuje dodatkowe środki ostrożności by mieć pewność, że wszelkie dowody schadzek zostaną zakamuflowane.

Lew

Kierowane przez serce, ogniste Lwy z łatwością się zakochują. Chętnie wdają się w romanse z osobami, które wznoszą je na piedestał. Ich kochanek musi sprawić, że mruczą z zadowolenia. Znakiem Lwa rządzi Słońce, toteż naturalnie chce być w centrum uwagi. Kiedy znajduje się w związku, nie interesuje go skok w bok. Przynajmniej do momentu, w którym ma pewność, że dla drugiej połówki jest numerem jeden w każdej kategorii. Rozważa romans dopiero wtedy, gdy ktoś jest pod wrażeniem jego atrakcyjności, a ze strony partnera otrzymuje obojętność. Lwom niełatwo odrzucić pochwałę, więc dopóki pojawiają się oklaski, trudno im się oprzeć sekretnym relacjom.

Panna

Znak zodiaku Panna łączy się z żywiołem Ziemi i symbolizuje kobietę w stanie wolnym. W związkach ten znak bywa bardzo krytyczny, z łatwością wytyka cudze wady oraz błędy. Jeśli Panna znajdzie zbyt wiele minusów u osoby, z którą jest, może zacząć szukać ideału gdzieś indziej. Lubi mieć tajnych kochanków, których mocne strony po cichu przyrównuje do słabości swojego stałego partnera. Jednak po czasie wszystkie Panny zaczynają rozumieć, że dążenie do doskonałości jest złudne. Ostatecznie każdy je zawodzi. 

Waga

Waga zawsze szuka równowagi. Ten znak powietrzny często woli być sprzężony, niż sam. Zodiakalne Wagi kochają być w związkach, ale to nie zawsze idzie w parze z lojalnością. Są bardzo zalotne i lubią otaczać się adoratorami. Nawet będąc w poważnej relacji, utrzymują kontakt z byłymi kochankami. Często, zupełnie nieumyślnie, popadają w kilka romansów jednocześnie. W miłości Waga szuka przygód w łóżku lub intelektualnego porozumienia. Ciężko pogodzić jej jedno z drugim, toteż musi mieć kilka opcji na raz, które wypełniają jej wolny czas.

Skorpion

To nieprawda, że wszystkie Skorpiony mają obsesję na punkcie seksu. Dla tego znaku zodiaku akt ​​fizyczny jest często mniej ważny, niż głębokie połączenie intelektualne. Skorpion żyje mocą i kontrolą. Kierowany żywiołem wody, przyciąga do siebie mroczne i tajemnicze doświadczenia. Lubi ryzykowne, niebezpieczne sytuacje, więc sekretny romans jawi mu się w głowie jako wymarzony scenariusz. Pod warunkiem, że w związku brakuje mu głębi oraz wzajemnego zrozumienia. Skorpion dołoży jednak wszelkich starań, aby jego tajemnicza relacja nigdy nie ujrzała światła dziennego.

Strzelec

Strzelcy to wieczni poszukiwacze przygód. Bywa jednak, że gdy celnie wycelują swoją strzałę Amora, na lata utykają w stałym związku. Są wtedy bardzo lojalni i nawet niewinny flirt budzi w nich ogromne poczucie winy. Zodiakalny znak ognia musi jednak odczuwać swobodę, nawet gdy znajduje się w poważnej relacji. Jeśli jego niezależność zostanie zagrożona, zacznie planować dalekie wędrówki. Może wtedy popaść w romanse na odległość, dla których z czasem porzuci wszystko. 

Koziorożec

Koziorożce do wszystkiego podchodzą logicznie, nawet w kontaktach międzyludzkich. Traktują swoje związki w sposób biznesowy, biorąc pod uwagę korzyści i wady, jakie obie strony czerpią z relacji. Jeśli wzajemne potrzeby są zaspokojone, Koziorożec czuje się spełniony. Bywa jednak, że partnerstwo przestaje być "produktywne", a wtedy zodiakalna koza zaczyna błądzić. Szuka emocji i oczarowania, jakie towarzyszą pierwszym randkom. Chciałaby przeżywać je przez cały czas. Koziorożce lubią "badać rynek" i porównywać swoje opcje. To astrologiczni przedsiębiorcy, dla których wszystko jest negocjacją. Na ewentualne bycie przyłapanym, ma przygotowanych dziesięć wyjaśnień. 

Wodnik

Wodnikami rządzi powietrze, toteż bywają zmienne jak wiatr. Chętnie wchodzą w stałe związki, najczęściej z osobami, które zarazem są dla nich inspiracją. Nie zapominają przy tym o gronie wielbicieli, jakim poświęcają wiele uwagi. Dla nich miłość to wolne pojęcie. Jeśli romansują, jest to sprawa jawna. Do tego stopnia, że kochankowie wiedzą o sobie nawzajem i akceptują daną sytuację. Wodniki kochają namiętność, ale nie lubują się w oszustwie. Gdy ktoś je ogranicza, odchodzą bez słowa. Potrafią też bardzo się zdystansować. Co ciekawe, od swojego stałego partnera oczekują stuprocentowej wierności. 

Ryby

Ryby to najbardziej eteryczny znak zodiaku. Są głęboko empatyczne i wrażliwe. Rządzi nimi Neptun, który stymuluje marzenia oraz kreatywność. Energia Neptuna ma także ciemną stronę. W złe dni Ryby mogą dawać się ponosić swoim fantazjom, przekonując samych siebie, że podwójny związek ma rację bytu po latach spędzonych w jednej relacji. Ich myśli pochłania gorący romans, który najczęściej zaczyna się i kończy tylko w głowie. Bywa jednak, że gubią się w swoich emocjach, a wtedy szukają pocieszenia w ramionach swoich byłych. Złapane na zdradzie wypierają się jej. Związki Ryb często rozpadają się właśnie przez romans, który jest początkiem kolejnej, stałej relacji. 

Ciemna strona każdego znaku zodiaku >>