Które znaki zodiaku zdradzają najczęściej? Dowiedz się, jakie ryzyko grozi twojemu związkowi:

Te znaki zodiaku są najlepsze w łóżku >>

Baran

Baran to znak znany z ognistej pasji, agresywnej impulsywności i konkurencyjnego charakteru. Na szczęście rządzi nim głowa, a nie serce, więc nie jest szczególnie skłonny do zdrad. Wykonuje skok w bok tylko wtedy, gdy w jego relacji brakuje zaangażowana. Jako pierwszy znak zodiaku, rozmyślny Baran uwielbia wszystko, co nowe i interesujące, więc łatwo da się uwieść nieznanej wcześniej osobie. Kiedy Barany dopuszczają się zdrad, nie są to akty zaplanowane. Działają spontanicznie, pod wpływem chwili, wyłącznie z pobudek cielesnych. Nie próbują angażować się emocjonalnie. Jeśli Baran jest nieszczęśliwy w związku, prędzej wyzna to szczerze i zakończy relację, niż uda się na randkę z kimś innym. 

Byk

Bykiem rządzi Wenus, pobłażliwa planeta połączona z miłością, pięknem oraz pieniędzmi. Ten znak zodiaku oddaje się wszystkiemu, co kusi jego zmysły. Działa na niego zapach, smak oraz zmysłowy dotyk. To wieczny poszukiwacz kochający flirt, mający zazwyczaj wielu kochanków. Ciężko go zadowolić, toteż prowadzi wieczną selekcję i nie może zdecydować się na jedną osobę. Czaruje przy tym pięknymi słowami czy cudowną wizją wspólnej przyszłości. Łatwo przychodzi mu oszukiwanie oraz ukrywanie swoich romansów. W oczach Byka, jeśli już oszukujesz, równie dobrze możesz podwoić hedonizm. Osoba, z którą wchodzi w stały związek, musi być bardzo tolerancyjna.

Bliźnięta

Bliźnięta mają dwoistą naturę, przez co najczęściej kojarzą się z oszustwem. Chociaż w miłości są oddane, rządzący nimi żywioł powietrza bardzo łatwo wprowadza je w rozproszenie. Ten znak zodiaku bywa zaintrygowany odwrotnością tego, co ma w swoim związku. Jeśli ze swoją bratnią duszą jest głęboko połączony intelektualnie, na boku znajdzie sobie partnera, z którym będzie mieć ognisty romans cielesny. Alternatywnie, gdy monogamiczna więź opiera się głównie na fizyczności, oszukańcze Bliźnięta zaczną poszukiwać czegoś emocjonalnego. Nie czują się winne. Tłumaczą sobie, że nie mogły zwyciężyć z czymś wyjątkowym, co pojawiło się w ich życiu. Nie rozumieją też, że ranią innych.

Rak

Raki są wrażliwymi stworzeniami, które nie znoszą czuć się wykorzystywane. Ten znak wodny traktuje swój związek bardzo poważnie, gdyż wiele czasu zajęło mu wyjście ze skorupy. Musi czuć wsparcie, bezpieczeństwo oraz zrozumiane ze strony swojego kochanka. Zdarza się jednak, że w swojej relacji czuje się niedoceniony, a rutyna daje mu się we znaki. Zaczyna wtedy szukać intymności gdzieś indziej. Swój romans planuje bardzo szczegółowo, aby uniknąć wielkiego konfliktu. Podejmuje dodatkowe środki ostrożności by mieć pewność, że wszelkie dowody schadzek zostaną zakamuflowane.

Lew

Kierowane przez serce, ogniste Lwy z łatwością się zakochują. Chętnie wdają się w romanse z osobami, które wznoszą je na piedestał. Ich kochanek musi sprawić, że mruczą z zadowolenia. Znakiem Lwa rządzi Słońce, toteż naturalnie chce być w centrum uwagi. Kiedy znajduje się w związku, nie interesuje go skok w bok. Przynajmniej do momentu, w którym ma pewność, że dla drugiej połówki jest numerem jeden w każdej kategorii. Rozważa romans dopiero wtedy, gdy ktoś jest pod wrażeniem jego atrakcyjności, a ze strony partnera otrzymuje obojętność. Lwom niełatwo odrzucić pochwałę, więc dopóki pojawiają się oklaski, trudno im się oprzeć sekretnym relacjom.

Panna

Znak zodiaku Panna łączy się z żywiołem Ziemi i symbolizuje kobietę w stanie wolnym. W związkach ten znak bywa bardzo krytyczny, z łatwością wytyka cudze wady oraz błędy. Jeśli Panna znajdzie zbyt wiele minusów u osoby, z którą jest, może zacząć szukać ideału gdzieś indziej. Lubi mieć tajnych kochanków, których mocne strony po cichu przyrównuje do słabości swojego stałego partnera. Jednak po czasie wszystkie Panny zaczynają rozumieć, że dążenie do doskonałości jest złudne. Ostatecznie każdy je zawodzi.