Ty i twój partner słyszycie w oddali bicie dzwonów kościelnych? Z pewnością już wiecie, z czym wiąże się planowanie ślubu. Zanim wypowiecie sakramentalne "tak", musicie sporządzić listę gości, znaleźć dobre miejsce na uroczystość, wybrać suknię, orkiestrę, catering...i tak dalej. Jednak przed przystąpieniem do tych czynności warto dobrze przemyśleć waszą datę ślubu. Kto chociaż trochę zna numerologię, ten wie, że wiele informacji o przyszłości zawiera się w numerze Drogi Życia. Ta sama zasada dotyczy liczby wyliczonej z daty zawarcia małżeństwa. Jej znaczenie daje wgląd w przyszłe partnerstwo. Uwypukla rzeczy, które będą grać pierwsze skrzypce w relacji mąż-żona. Oto jak użyć numerologii, żeby jak najlepiej zaplanować swój ślub.

Numerologia jest nauką przepowiadającą przyszłość z liczb. Według niej wszystko ma znaczenie - data urodzenia, numer ulicy, ilość liter w imieniu i nazwisku. Liczby wpisane w nasze życie decydują także o tym, kiedy wziąć ślub, zająć się karierą, czy wręcz unikać jednego i drugiego. Na wszystko przychodzi odpowiedni moment. Przepowie ci to twój rok osobisty. 

Numerologia daty ślubu - jak ją obliczyć?

Według polskiej tradycji ślub powinno się planować w miesiącach, które mają w nazwie literę"r". Złamanie tej zasady podobno zsyła pecha na nowożeńców. Wybór daty najczęściej jest uzależniony od rodzinnych tradycji, pogody, pory roku czy dostępności sali weselnej. W Numerologii te czynniki są bez znaczenia. Ważniejsze są lata numerologiczne, w których znajdujesz się ty i twój partner. Oprócz nich liczy się także wibracja, którą emanuje wybrana data ślubu. Ten najważniejszy dzień w życiu zasługuje na najlepszą kombinację liczb.

Żeby zaplanować pomyślną datę ślubu, najpierw trzeba obliczyć Rok Osobisty. W numerologii nowy cykl zaczyna się z początkiem każdej jesieni (pod koniec września), toteż do swojej daty urodzenia dodajemy rok, który kalendarzowo rozpocznie się w styczniu. Przykładowo, dla roku 2020 uniwersalnym numerem jest 4, ponieważ 2+0+2+0 = 4.

Rok 2020 = 4

Rok 2021 = 5

Rok 2022 = 6

Przykład: osoba urodzona 24.05.1991 chce wiedzieć, w jakim Roku Osobistym znajdzie się za dwa lata (w 2022). Dodajemy dzień i miesiąc urodzenia do roku astrologicznego, który nas interesuje.

Sumujemy: 2+4+0+5+2+0+2+2 = 8

Osoba urodzona 24 maja 1991 w roku 2022 znajdzie się w 8 Roku Osobistym. Aby sprawdzić, w którym roku zawrzeć małżeństwo, należy obliczyć tym sposobem Rok Osobisty swój i partnera

Numerologia daty ślubu - kiedy nie brać ślubu?

9 rok osobisty: nie bierz ślubu

Osobisty rok 9 to ostatni etap 9-letniego cyklu, rok ukończenia i zakończenia. Dlatego w tym czasie nie powinno się wchodzić w związek małżeński. Teraz musisz zastanowić się nad swoim życiem, zrobić bilans sukcesów i słabostek. Jest to także czas na uwolnienie się od ludzi, miejsc oraz rzeczy z przeszłości, które blokowały cię, byś w pełni była sobą. Krótko mówiąc, czas pożegnać się ze starym, by wejść w nowe, ale dopiero za rok. Uporządkuj swoje wnętrze i otoczenie, żeby twoje serce zrzuciło niepotrzebny balast. Ten czas nie sprzyja wielkim planom i przedsięwzięciom. Związek małżeński zawarty w roku 9 będzie, niestety, skazany na porażkę. 

5 rok osobisty: uważaj na zdrady

Osobisty rok 5 przynosi ekscytujące zmiany i duchową wolność. Osoba znajdująca się w jego wibracji poczuje się wyjątkowo atrakcyjna, co stanie się odczuwalne dla innych. Trudno będzie jej uniknąć uwikłania się w romans. Należy uważać, żeby nowa znajomość nie przerodziła się w coś poważniejszego. Piątka jest rokiem wolności krążącym wokół przyjemności, a nie oficjalnych zobowiązań. Niestety, zawarcie ślubu w tym roku zwiastuje brak wierności jednego z małżonków.

Małżeństwo zawarte w 5 Roku Osobistym może ucierpieć z powodu zdrad.

7 rok osobisty: czeka was rozłąka

Osobisty rok 7 to rok, w którym chwile spędzone sam na sam są bardzo istotne dla rozwoju człowieka. Doświadczenia, jakie się w nim pojawiają, mają pomóc w odkryciu prawdziwego sensu życia i poznaniu wyższych duchowych prawd. Niestety, dla związku ten aspekt oznacza poczucie samotności. Drogi partnerów z pewnością się rozejdą, zamiast zespolić się w jedność. Coś może poróżnić małżonków, którzy wezmą ślub w 7 Roku Osobistym. Nie osiągną relacji polegającej na wspólnym działaniu na swoje przyszłe dobro.

4 rok osobisty: zniewoli was rutyna

Osobisty rok 4 to okres, w którym należy skoncentrować się na tworzeniu solidnych fundamentów w swoim życiu. Prostota okaże się kluczem do sukcesu.Osoba w jego wibracji  powinna się nieco uziemić, by nareszcie poukładać prywatne sprawy. Rutyna, ciężkie obowiązki, monotonia. W tej przestrzeni nie ma miejsca na szaleństwa i spontaniczne zrywy namiętności. Jeśli ktoś obawia się szybkiego popadnięcia w małżeńską rutynę, nie powinien decydować się na ślub w energii Czwórki. Ta data nie jest najgorsza, ale nie można oczekiwać po niej fajerwerków.

Numerologia daty ślubu - kiedy najlepiej wziąć ślub?

6 rok osobisty: najlepszy czas na ślub

Osoba znajdująca się w roku 6 ma wielką potrzebę, żeby się ustatkować. To dobry czas, żeby wziąć ślub lub postarać się o dziecku, służyć bliskim i poświęcić się rodzinie. Pora na dobrowolne uziemienie. Miłość, odpowiedzialność, harmonia oraz pragnienie opieki nad partnerem czynią ten rok najlepszym na małżeństwo.

Ślub zawarty w roku szóstym zagwarantuje udane małżeństwo.

3 rok osobisty: gwarancja udanego małżeństwa

Osobisty rok 3 jest rokiem szczęścia. Jego sekret tkwi w życiu towarzyskim i relacjach. To szczyt kreatywności oraz chęci do życia. Osoba znajdująca się w roku trzecim będzie pielęgnować wewnętrzne piękno. Poczuje wielką wdzięczność do tego, co ma. Ten czas sprzyja pogłębianiu miłości, okazywaniu partnerowi zrozumienia oraz wspólnemu planowaniu przyszłości. Zwiastuje szczęśliwe pożycie małżeńskie, pełne pomyślności i cudownych wspomnień. 

8 rok osobisty: zwiastun szczęścia i dobrobytu

Osobisty rok 8 przynosi owoce dla ciężkiej pracy wykonanej w przeszłości. Osiąga się w nim siłę oraz przywództwo w swoich działaniach i relacjach. Ten rok przeznacza się na ważne decyzje, a jedną z nich może być małżeństwo. Gwarantuje szczęście we wszystkich sferach życia, którym poświęcimy swoją uwagę. Ślub zawarty w liczbie 8 sprzyja sprawom finansowym, uczciwości, troskliwości i wierności małżonków. 

Rok osobisty 1 i 2 są neutralne, lecz sprzyjają zawarciu małżeństwa. Tylko wibracja liczb 5, 7 i 9 sprawia, że nad parą nowożeńców zawiśnie pech. 

Numerologia daty ślubu - wpływ dnia i miesiąca

Ślubu nie powinno zawierać się w dniach 13, 14, 16, 19 i 26, uważanych za liczby karmiczne.

Liczby karmiczne - dlaczego są złym znakiem? >>

Wybranie najlepszej daty na ślub zależy również od dnia i miesiąca. Do ich wyliczenia należy użyć liczby Roku Osobistego. Jeśli ślub jest planowany na 11.09.2022 r., który będzie 6 Rokiem Osobistym, to do cyfry 6 dodajemy miesiąc 9 (wrzesień). Czyli 6+9=15=1+5=6

Miesiąc Osobisty - 6

Żeby poznać Dzień Osobisty dodajemy swój planowany dzień ślubu do Miesiąca Osobistego. A więc, na powyższym przykładzie, 11+6=17=1+7=8

Dzień osobisty - 8

Liczby w tej dacie są obdarzone korzystną wibracją, która bardzo sprzyja zawarciu małżeństwa. 

Numerologia związku. Oblicz wasze dopasowanie >>