Karma cię dopadnie, karma cię zje. Zdarza nam się powtarzać te słowa, kiedy ktoś zrobi to, co jest nam niemiłe. Jeśli wierzysz, że siła wyższa wymierza sądy nad ludźmi, na pewno rozumiesz, jak działa prawo karmy. Możesz jednak nie wiedzieć, że karma dotyczy także naszych poprzednich żyć. Niestety, ale złe zachowania z minionych wcieleń wpływają na naszą teraźniejszość. To brzmi dosyć niesprawiedliwie, ale prawdopodobnie ma głęboki sens. 

Liczby karmiczne - jaki jest twój dług karmiczny?

Numerologia to wiedza, która przepowiada przyszłość z liczb. Wyróżnia ona tak zwane liczby karmiczne nacechowane szczególną wibracją. Jeśli twoja dusza zeszła na ziemię 13., 14., 16., 19., lub 26. dnia miesiąca, masz do spłacenia w tym życiu ważny dług. Gdy którakolwiek z tych liczb pojawia się także w twoim portrecie numerologicznym, wiedz, że odczujesz na sobie ich wpływ. Czy to brzmi dla ciebie jak zła prognoza? Bez obaw, zapoznajesz się z tą wiedzą po to, by lepiej pokierować swoim życiem oraz wiedzieć, na czym powinnaś się skupić. Każda z poniższych liczb niesie ze sobą szczegółową informację o sferze, którą należy przepracować i poświęcić jej więcej uwagi. Dowiesz się także, jak mogło wyglądać twoje życie w poprzednich wcieleniach: 

Liczba karmiczna 13 - nauka szacunku do pracy

Numer 13 jest oznaką, że w poprzednim życiu byłaś zbyt pobłażliwa, leniwa i kapryśna. Unikałaś odpowiedzialności za wszelką cenę. Twoje działania były skupione wyłącznie na przyniesieniu tobie przyjemności. Nie znałaś umiaru, a to doprowadziło do wyrządzenia sobie krzywdy poprzez różnego rodzaju obfitości. Twoje poprzednie "ja" miało tendencję do wybierania wolności, ignorując i zaniedbując obowiązki, obietnice oraz plany dzielone z innymi. Wyzwaniem dla ciebie jest stanie się osobą rzetelną, zdyscyplinowaną, skupioną na pracy. Musisz nauczyć się samokontroli, by przejść karmiczną transformację. Gdy spłacisz swoją karmę, los podaruje ci więcej ekscytujących zadań i powodów do dumy ze swoich osiągnięć.

Porada dla karmicznej 13-stki:

Wiele osób odnoszących sukcesy we wszystkich dziedzinach życia, w tym w biznesie, sztuce i lekkoatletyce, znajduje się w 13. długu karmicznym. Ich kluczem do sukcesu jest koncentracja. Pokusa liczby 13 polega na stosowaniu skrótów, ale zbyt często ten łatwy sukces nie przychodzi, powodując tylko żal i chęć poddania się. Rezultatem jest kiepski obraz samego siebie czy przekonanie, że nie warto mierzyć wysoko. Porządek jest niezbędny do osiągnięcia sukcesu w wibracji liczby 13. Musisz przestrzegać harmonogramu, dbać o harmonię i kontrolę w swoim środowisku oraz nigdy nie zwlekać.

Liczba karmiczna 14 - zrozumienie pojęcia wolności

Liczba ta dotyczy braku kontroli nad sobą w poprzednim wcieleniu. Osoba znajdująca się w wibracji 14. była zbyt samolubna i brała pod uwagę tylko własne "ja". Jej osobowość cechowała zmienność w pragnieniach, opiniach i strategiach życiowych. Numer 14 stanowi wyzwanie na każdej płaszczyźnie życia. Musisz stać się bardziej zdecydowana. Dopiero kiedy przestaniesz się rozpieszczać, dowiesz się, co jest dla Ciebie najważniejsze i jaki jest sens twojego życia. Wyeliminuj wszystko, co cię rozprasza. Podążaj swoją własną ścieżką, robiąc sensowne rzeczy. Jeśli pokonasz to wyzwanie, zrozumiesz, że robienie czegoś od początku do końca to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy w życiu.

Porada dla karmicznej 14-stki:

Skromność we wszystkich sprawach ma kluczowe znaczenie dla przezwyciężenia 14. długu karmicznego. Ważna jest także potrzeba utrzymania porządku w życiu i bycie stabilnym emocjonalnie. Musisz być gotowa na nieoczekiwane zwroty akcji, oraz nie przestawać koncentrować się na swoich celach czy marzeniach. Kluczem do spłacenia tej karmy jest pełne zaangażowanie. Twoje życie będzie przypominać jazdę kolejką górską, ale zawsze potoczy się we właściwym kierunku. Nie rezygnuj więc ze swoich marzeń i celów, a w pełni doświadczysz szczęścia, o ile tylko spełnisz wysokie marzenie.

Liczba karmiczna 16 - nauka empatii i szacunku do innych

Jest to znak, że w poprzednim wcieleniu byłaś zbyt uparta i liczył się dla ciebie tylko twój własny punkt widzenia. Liczba 16. jest jedną z najtrudniejszych do życia, jednak jeśli znajdziesz siły, aby ją pokonać, otrzymasz wysoką nagrodę, jaką zabrał ci ten karmiczny dług. Szesnastka to znak, że żyjesz raczej w iluzorycznym świecie, niż w rzeczywistości. Być może znalazłaś błędne informacje i w nie uwierzyłaś, albo twoje zasady nie są zgodne z warunkami otaczającego cię świata. Możliwe jest również, że wybrałaś niewłaściwy autorytet, który mentalnie cię ogranicza. Wyzwanie dla ciebie to zaakceptowanie, że coś jest nie tak z twoim życiem i nauczenie się spoglądania na rzeczywistość z różnych perspektyw. To lekcja elastyczności oraz otwartości na wszystko, co nowe, nawet jeśli tego do końca nie rozumiesz. Liczba 16. jest trudna, ponieważ jest ukryta. Osoba w tej wibracji rzadko rozumie, że jej opinia może być błędna, ponieważ ma zawyżoną pewność siebie. Pokonanie tych karmicznych cech wymaga wielu wewnętrznych sił, gdyż są to zwykle nasze nawyki lub poglądy.

Porada dla karmicznej 16-stki:

Uważaj na swój egoizm. Bardzo często ci, którzy są w wibracji liczby 16., używają się za nadzwyczaj inteligentnych, patrzą na innych z góry. To zwykle prowadzi do ich wyobcowania i życiu w samotności. Dla karmicznej 16. proces zniszczenia oraz odrodzenia jest ciągłym cyklem, który w rzeczywistości służy do wprowadzenia jej na wyższy poziom świadomości. Szesnasty dług karmiczny to ścieżka postępu i wielkiego rozwoju duchowego, jeśli zostanie odpowiednio zrealizowana.

Liczba karmiczna 19 - pomaganie innym

Jeśli urodziłaś się pod wpływem liczby 19., oznacza to, że w poprzednim życiu zachowywałaś się snobistycznie i byłaś uprzedzona w stosunku do innych. Zdarzało ci się plotkować o jednym drobnym szczególe, zamiast spoglądać na całokształt obgadywanej osoby. Cechowała cię niezdolność do empatii oraz żądza władzy, a także nadmierny despotyzm. Liczba 19. jest znakiem, że aby uczynić to życie lepszym i pozbyć się wibracji tego numeru, musisz chętniej spotykać się z innymi i słuchać ich, będąc przy tym szczerą w swoich intencjach. Liczba 19 oznacza także, że jesteś być zbyt sceptyczna czy negatywnie nastawiona do wielu spraw. Zadaj sobie pytanie, dlaczego reagujesz w ten sposób i nie widzisz najpierw pozytywnej strony. Twój numer karmiczny mówi, że mieszkałeś w odosobnionym miejscu, gdzie nie dopuszczałaś do siebie nikogo, myśląc wyłącznie o własnym interesie.

Porada dla karmicznej 19-stki:

Najważniejsza lekcja dla karmicznej 19-stki: nawet kiedy świetnie radzisz sobie sama, pamiętaj, że wciąż jesteś istotą ludzką, głęboko związaną z innymi i potrzebującą wsparcia, pomocy oraz zrozumienia. Czasami po prostu musisz po to sięgnąć. Zamiast rządzić innymi, noś serce na dłoni. Bądź opiekuńcza, przekazuj swoją wiedzę w przyjazny sposób, zachowuj się odpowiedzialnie. Jeśli zdobędziesz władzę, pamiętaj, aby mieć w interesie osoby nie tylko równe sobie, lecz również tych najniżej postawionych i najsłabszych, których masz obowiązek bronić.

Liczba karmiczna 26 - nauczenie się dbania o relacje z ludźmi

Liczba karmiczna 26 odnosi się do relacji interpersonalnych. Jeśli wibracja ta pojawiła się w twoim portrecie numerologicznym, zazwyczaj zapewnia dobry status materialny, ale warunkiem jest zdolność pogodzenia dążenia do bogactwa z mądrością duchową lub wewnętrzną. Warto zauważyć, że liczba 8 (czyli numerologiczna suma 2+6) to liczba mocy, energii, ekspansji oraz umiejętnego realizowania pomysłów. Daje właścicielowi niezwykłą odwagę, wydajność czy pragnienie władzy. Jednak ta energia przyjdzie do ciebie tylko wtedy, gdy osiągniesz wewnętrzną mądrość, a zwłaszcza zdolność do kontrolowania siebie.

Porada dla karmicznej liczby 26:

Z wibracją 26 w portrecie numerologicznym możesz być pewna, że żadni ludzie, których spotykasz w swoim życiu, nie są przypadkowi. Pojawiają się oni w określonym celu. Zazwyczaj, aby dokonać w tobie transformacji, jaka pokieruje cię ku miłości oraz rozwojowi samoświadomości. Nauczą, że poza "ja" są także "my", toteż musisz zacząć brać pod uwagę dobro innych. Twoje decyzje mają wpływ na ich życie.