Numerologia jest nauką przepowiadającą przyszłość z liczb. Według niej wszystko ma znaczenie - data urodzenia, numer ulicy, a nawet ilość liter w imieniu i nazwisku. Na tej podstawie możesz dowiedzieć się o sobie więcej, niż z horoskopu. Liczby wpisane w twój życiorys decydują także o tym, kiedy powinnaś wziąć ślub, zająć się karierą, czy wręcz unikać jednego i drugiego. Na wszystko przychodzi odpowiedni moment. Wywróży ci to twój rok osobisty

Numerologia - rok osobisty

Lata osobiste to w numerologii cykl życia człowieka trwający 9 lat. Gdy ostatni cykl dziewiąty dobiega końca, zaczyna się ponownie pierwszy i tak dalej. Każdy rok osobisty przynosi ze sobą inne wydarzenia czy rozterki duchowe. Warto wiedzieć, w którym roku aktualnie się znajdujesz, aby przygotować się na przełomowe zmiany lub zaplanować coś bardzo ważnego. Ta wiedza pomaga pewniej myśleć o przyszłości i podejmować właściwe działania. Dzięki niej dowiesz się, na czym się skupić, czego unikać, kiedy masz szansę poznać swoją miłość, założyć rodzinę, osiągnąć sukces, albo po prostu przeczekać burzę. 

9 rok osobisty będzie chaosem, z którego odrodzisz się jak feniks z popiołu.

Numerologia - jak obliczyć rok osobisty?

Nowy rok numerologiczny zaczyna się z początkiem każdej jesieni. Jeśli chcesz wiedzieć, co cię czeka w roku 2022, który rozpocznie się pod koniec września, dodaj wibrację tego roku do swojej daty urodzenia (dnia i miesiąca). Każdy rok emanuje inną energią. 

Dodaj miesiąc urodzenia + dzień urodzenia + uniwersalny numer roku

Dla roku 2021 uniwersalnym numerem roku była liczba 5, ponieważ 2+0+2+1 = 5 

Dla roku 2022 będzie to wibracja numer 6. 

Przykład: osoba urodzona 24.05.1991 chce wiedzieć, w jakim roku osobistym będzie w roku 2022.

Sumujemy: 2+4+0+5+2+0+2+2=17=1+7= 8

Osoba urodzona 24 maja 1991 w roku 2022 będzie w 8 roku osobistym, który dotyczy wytężonej pracy.

Oblicz swój rok osobisty i sprawdź, co to oznacza. 

Numerologia - znaczenie lat osobistych

1 rok osobisty - nowy rozdział

Osobisty rok 1 otwiera 9-letni cykl. To rok nowych początków, przygód oraz wielkich życiowych zmian. Miej więc oczy otwarte na nowe możliwości. Nadszedł czas na podjęcie działań, inicjatywę i określenie swoich celów. Przyjdzie do ciebie energia sprzyjająca temu, by wreszcie wydarzyło się coś "wow". Wszystko, co rozpoczniesz w tym roku, na pewno zaowocuje w przyszłości. Teraz staniesz się panią swojego losu, lecz unikaj uporu, pośpiechu czy lekkomyślności. Twoja niezależność będzie ważną częścią tego cyklu. Nauczysz się polegać na swojej intuicji i zaufasz wrodzonym umiejętnościom. Jeśli jednak zlekceważysz otrzymane szanse, które wyraźnie nakreślą się w twoim życiu, nie otrzymasz ich ponownie przez kolejne 9 lat, aż do rozpoczęcia się nowego cyklu. Chyba nie chcesz odłożyć tego w czasie? Działaj!

2 rok osobisty - uziemienie

Osobisty rok 2 to rok, w którym zwolnisz tempo, w porównaniu do roku poprzedniego. Masz prawo odpocząć. Dzięki temu odmłodzisz swojego ducha oraz poszerzysz światopogląd. W tym roku skoncentruj się na relacjach biznesowych i rodzinnych. Bądź gotowa, gdyż ktoś z twoich bliskich (najpewniej starsza osoba) będzie potrzebować twojego wsparcia. Ten rok służy zawieraniu dobrych relacji, które staną się dla ciebie korzystne w przyszłości. To także idealny czas na nową miłość lub pogłębienie więzi z partnerem. Musisz także poświęcić trochę czasu dla siebie i skoncentrować się na własnych potrzebach. Podążaj za tym, co daje ci szczęście, na widok czego serce bije szybciej. Rok drugi daje nam szczerość, odwagę i swobodę w wyrażaniu swoich emocji. Nie będziesz się bać poprosić kogoś o pomoc, gdy nadarzy się taka sytuacja. Koniecznie słuchaj swojej intuicji -  w wibracji dwójki jest wyjątkowo silna i poprowadzi cię w dobrym kierunku!

3 rok osobisty - sukcesy

Osobisty rok 3 to rok szczęścia. Jego sekret tkwi w życiu towarzyskim i relacjach. To szczyt kreatywności oraz chęci do życia. W roku trzecim będziesz pielęgnować wewnętrzne piękno i poczujesz wielką wdzięczność do tego, co masz. Nie koncentruj się na tym, co straciłaś lub czego nie udało ci się osiągnąć. Najbliższe miesiące przyniosą rozluźnienie. Baw się dobrze, ale nie trać z oczu swoich celów. Teraz będziesz pożądana w wielu kręgach, otrzymasz uznanie innych ludzi. Starzy znajomi pojawią się na horyzoncie, aby na nowo ożywić twoje życie. Wyrażaj siebie, bo to, co robisz w roku trzecim, odbije się echem po całym świecie. Szczególnie w dziedzinie sztuki lub umiejętnościach werbalnych i pisanych. W tym czasie twoja uwaga będzie odciągnięta od myślenia o finansach i własnym biznesie. Na to siłę przyniesie kolejny rok, więc na razie korzystaj z przyjemności. 

4 rok osobisty - ciężka praca

Osobisty rok 4 to okres, w którym należy skoncentrować się na tworzeniu solidnych fundamentów w swoim życiu. Prostota okaże się kluczem do sukcesu. Odłóż na bok przyjemności i błyszczenie w towarzystwie. Te czasy będą teraz tylko dobrym wspomnieniem. W tym roku musisz skupić się na swoim zdrowiu. Ważną rolę odegrają ćwiczenia fizyczne, być może rozważysz sztuki walki lub jogę. Te sporty pomogą ci wprowadzić w życie dyscyplinę.  W roku czwartym będziesz chciała się nieco uziemić, by nareszcie poukładać prywatne sprawy. Poświęć czas projektom czy transakcjom biznesowym, które są opłacalne i nie niosą ryzyka. Twoja praca może stać się wyjątkowo ciężka, monotonna i nużąca, ale trzymaj się jej, a ostatecznie się opłaci. Lenistwo nie będzie ci darowane. Tylko porządek pomoże osiągnąć obrane cele, także zaprowadź w swoim życiu ład.

5 rok osobisty - wielkie zmiany 

Osobisty rok 5 przyniesie ekscytujące zmiany i duchową wolność. Twój umysł stanie się bardziej elastyczny, porzucisz wszystkie rzeczy, które cię ograniczają. To na początku będzie stresujące, więc postaraj się zachować dobre nastawienie. Nie bój się korzystać z nowych okazji na rozwój wewnętrzny, daj się ponieść podróżom w dalekie kierunki. Działaj szybko, ale w zgodzie ze swoją intuicją. W tym roku poczujesz się wyjątkowo atrakcyjna, i ta wibracja będzie odczuwalna dla innych. Jeśli jesteś singielką, raczej nie unikniesz uwikłania się w ognisty romans. Uważaj, bo żadna z takich znajomości nie przerodzi się w nic trwałego. Jednak związek nawet nie będzie ci w głowie, bo teraz liczą się tylko przyjemności oraz poszerzanie swoich horyzontów. Piątka jest rokiem podróży w głąb siebie, by odkryć swoją misję na świecie.

6 rok osobisty - rodzina

Po roku swobody osobisty rok 6 spłynie na ciebie z wielką potrzebą na to, by wreszcie się ustatkować. To dobry czas, by wziąć ślub lub postarać się o dziecku, służyć bliskim i poświęcić się rodzinie. Ważne, aby w jego trakcie pielęgnować swój umysł, ciało i ducha. Dopiero miłość do samej siebie pozwoli ci zadbać o innych. Nadszedł dobry czas na zapisanie się na warsztaty poświęcone sztuce, jakie odkładałaś przez tyle lat. Przejdziesz pozytywną metamorfozę, która odmładzająco wpłynie na twój wygląd oraz samopoczucie. Uziemisz się w domu na własne życzenie, by naprawić zachwianą równowagę. Bądź gotowa na to, że twoi bliscy zaczną zwracać się do ciebie po wskazówki, pocieszenie, ukojenie czy okazanie im wsparcia w działaniach. Uciążliwe relacje ciągnące się od lat nie przetrwają tego roku i w końcu się wykruszą. Pozostaną przy tobie tylko wierni przyjaciele, którzy obdarzają cię dobrą energią. Zamień swój dom w oazę spokoju.

Ślub zawarty w roku szóstym zagwarantuje udane małżeństwo.

7 rok osobisty - czas dla duszy

Osobisty rok 7 to wielka refleksja dla twojego wnętrza i świata zewnętrznego. Poczujesz, że kroczysz po duchowej ścieżce ku odnowie swoich religijnych przekonań. Osiągniesz wyższą świadomość poprzez takie praktyki jak medytacja, modlitwa lub introspekcja. To rok, w przyjrzysz się swoim doświadczeniom, aby nie powtórzyć błędów przeszłości oraz nie hamować swojego wzrostu. Nauczysz się, jak czerpać radość z przebywania z samą sobą. Chwile spędzone sam na sam będą bardzo istotne w odkrywaniu filozofii, które dadzą ci głębszą samoświadomość i przybliżą cię do prawdziwego sensu twojego życia. Będziesz przyciągać do siebie ludzi o takiej samej, wysokiej wibracji. 

8 rok osobisty - kariera

Osobisty rok 8 przyniesie owoce twojej ciężkiej pracy. Osiągniesz siłę oraz przywództwo w swoich działaniach i relacjach. To będzie rok ważnych decyzji, dlatego korzystaj w nim ze swoich kontaktów biznesowych, działaj zgodnie ze swoją intuicją. W tym cyklu ludzie zauważą twoje mocne strony zawodowe i popchną cię wyżej, byś osiągnęła sukces. Zobaczysz, że światło reflektorów zaświeci bezpośrednio nad tobą. Teraz dostatek przyjdzie ci łatwo, więc poświęcaj pracy każdą chwilę. Na wszystkich innych płaszczyznach życia odczujesz spokój i szczęście. 

9 rok osobisty - żegnanie się z przeszłością

Osobisty rok 9 to ostatni etap 9-letniego cyklu, rok ukończenia i zakończenia. Dlatego w tym czasie nie powinno się zaczynać nowej pracy czy nowego związku. Teraz musisz zastanowić się nad swoim życiem, zrobić bilans sukcesów i słabostek. Jest to także czas na uwolnienie się od ludzi, miejsc oraz rzeczy z przeszłości, które blokowały cię, byś w pełni była sobą. Krótko mówiąc, czas pożegnać się ze starym, by wejść w nowe, również jeśli chodzi o karierę, dom lub związek. Odpuszczenie może być bardzo trudne, ale później uświadomisz sobie, że było konieczne. Uporządkuj swoje wnętrze i otoczenie, a twoje serce zrzuci niepotrzebny balast. Wyjdź i obcuj z naturą, ponieważ to cię zrelaksuje oraz przygotuje na kolejny 9-letni cykl. Bądź bardziej współczująca i kochająca, dawaj z siebie to, co sama chciałabyś otrzymać.