Tarot na marzec 2024 - rozkład 5 kart

Nachodzi wiosna. Przed nami miesiąc czystej karty, na którą być może czekałaś. Marzec popchnie Twój rozwój osobisty w najmniej oczekiwany sposób. Zadaliśmy pytanie talii tarota: „czego się spodziewać w kolejnych tygodniach?”. Na stół wypadły mocne karty, których lekcją jest wsłuchanie się we własny ból, by dowiedzieć się, co należy uzdrowić. Zrób listę przynajmniej trzech rzeczy, jakie obecnie ciążą Ci na sercu. Zastanów się, jak możesz im zaradzić. Przykładowo, jeśli czujesz się osamotniona, czy odniosłabyś korzyść z odwiedzenia rodziny lub zaadoptowania zwierzaka? Rozważ wszystkie opcje, by w swoim bólu znaleźć motywację do działania.

Nasz wróżbita wylosował 5 kart tarota, które ujawniają wyzwania na marzec 2024. 

Energia miesiąca: karta Rycerz Buław

Rycerz Buław namawia Cię, abyś wykorzystała swoje inspiracje i podjęła akcję. Jeśli masz pasję lub cel, który chcesz osiągnąć, zaplanuj go z wyprzedzeniem. Czas podjąć konkretne kroki. Jeśli nic Cię nie porusza, zastanów się, co sprawia, że ​​chcesz celebrować życie oraz jak chcesz, żeby wyglądała Twoja przyszłość. Ta karta niekiedy oznacza impulsywność, jednak tym razem stwórz plan, zamiast natychmiast działać. Podążaj za głosem swojego serca, zachowując przy tym zdrowy rozsądek. 

Sytuacja: karta 3 Mieczy

Trójka Mieczy sugeruje, że wszelkie cierpienia, jakich doświadczasz, mogą być źródłem inspiracji do zmian. Jeśli na przykład stresujesz się zarządzaniem swoimi pieniędzmi, zamień ten problem w motywację do zdobycia większej wiedzy finansowej dzięki kursowi, książce, aplikacji lub doradcy. Twój związek Cię rani? Porozmawiaj o tym lub zdecyduj się odejść. Nie ignoruj ​​swojego bólu. To sygnał z Twojego wnętrza oznaczający, że ​​potrzebujesz zmiany, wsparcia lub czasu.

Przeszkoda: karta 6 Buław

Sześć Buław jest kartą zwycięstwa, ale gdy pojawia się jako przeszkoda, oznacza zmagania z dążeniem do doskonałości lub szukanie zewnętrznej walidacji. Pamiętaj, że nikt nie jest idealny i nie da się zadowolić wszystkich. Nieważne, jak bardzo się starasz. Zaakceptuj siebie. Otocz się miłością. Pora na nowo zdefiniować sukces. Niech będzie on dla Ciebie odwagą w dążeniu do szczęścia i chęcią uczenia się na błędach. Porzuć swój dotychczasowy czarno-biały sposób myślenia.

Akcja: karta 9 Buław

Dziewięć Buław prosi Cię o rozpoznanie, czy jesteś zmęczona po swoich przejściach. Przebyłaś długą drogę. Możliwe, że powinnaś odpocząć, zanim ponownie ruszysz w stronę celu. Działaj we własnym tempie. Próbując zrobić wszystko na raz, narażasz się na wypalenie. Zamiast tego daj sobie czas na regenerację. Podejdź strategicznie do planowania swojego czasu. Korzystaj z przerw, aby odpocząć. Zamiast biec idź i ucinaj sobie drzemki, kiedy wymaga tego Twój umysł. 

Lekcja: karta 9 Kielichów

Dziewięć Kielichów to karta błogosławieństw, składania życzeń i wdzięczności. Ćwicz bycie obecną w chwili. Doceniaj wszystko, co otrzymałaś. Patrz optymistycznie w przyszłość i pozwól sobie marzyć. Kiedy życie staje się wyzwaniem, trzymaj te jasne wizje na pierwszym planie. Niech Twoje pomysły motywują Cię do dalszego działania. Wdzięczność uziemia. Pomaga Ci zobaczyć całe wsparcie, jakie otrzymałaś od otaczających Cię osób. Kochaj siebie i innych, a także daj się kochać.