To już oficjalne: Selena Gomez będzie reklamować produkty marki Puma! Informację potwierdzono na instagramie artystki, jak i sportowej firmy. Odbyło się to zaledwie kilka dni po tym, jak gwiazda przyznała się, że miała przeszczep nerki. Amerykanka od kilku lat choruje na toczeń. To rzadka choroba reumatyczna o podłożu autoimmunologicznym. Uszkadza ważne narządy wewnętrzne (nerki, płuca, skóra, układ nerwowy, szpik, wątroba, serce) oraz zagraża życiu. Dawcą została aktorka i przyjaciółka sławnej 25-latki, Francia Raisa

Doniesienia o kontrakcie reklamowym z Pumą nie powinny nikogo dziwić. Od ponad roku "twarzą" brandu jest przecież chłopak Seleny Gomez, czyli The Weeknd (niedawno para opublikowała pierwsze współne zdjęcie). Nieznane są jeszcze szczegóły współpracy gwiazdy nowego filmu Woody'ego Allena z popularną firmą. Na razie możemy podziwiać Gomez w czarnym staniku sportowym, bordowym topie oraz w butach z logotypem "Puma".

Pumę reprezentują również takie znane osobistości jak Rihanna, Cara Delevingne, czy Kylie Jenner. Selena Gomez może pochwalić się kolejnym sukcesem. Czy pasuje na ambasadorkę Pumy? Królowa instagrama z pewnością potrawi porywać tłumy. Za to doceniła ją m.in. redakcja magazynu Time - Selena pojawiła się niedawno na okładce tego opiniotwórczego czasopisma.